50 tysięcy wakatów. Kobiety górą

0

Garść oficjalnych badań rynku (badań?!) na temat wakatów dla ludzi zmieniających pracę na IT. Niedługo będzie to cytowane w większości mediów (już podawała Interia).

TLDR;) 50 tysięcy wakatów dla zmieniających szybko zawód, niepowtarzalna szansa na dobrą pracę dla humanistek i humanistów, podwajanie pensji co roku. Na co jeszcze czekacie?!

*Według szacunków z 2017 roku, w Polsce brakuje około 50 tysięcy pracowników tego typu. Rynek jest pojemny a powstające jak grzyby po deszczu nowe podmioty oraz duża chłonność już istniejących firm stanowią szansę dla osób chcących się przekwalifikować.

W tym zawodzie realne są także perspektywy nawet kilkukrotnego wzrostu wynagrodzenia i to w ciągu kilku lat. Wszystko to sprawia, że zawód developera jest jednym z najbardziej atrakcyjnych na współczesnym rynku pracy; jedną z najciekawszych, dających największe perspektywy profesją.

Co bardzo istotne, płeć nie ma tu żadnego znaczenia. W przeszłości miała w branży miejsce dominacja mężczyzn, ale obecnie istnieje coraz większa równowaga płci. Coraz więcej kobiet nie tylko zaczyna programować, ale także odnosić sukcesy, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Dzięki działaniom grup takich jak Geek Girls Carrots, panie mogą nie tylko realizować się zawodowo, ale także spotykać z podobnymi do siebie pasjonatkami. Mało tego – według raportu Hays.pl, tylko 34% pań pracujących w sektorze IT posiada doświadczenie techniczne. Oznacza to, że dla chcącego, czy raczej chcącej, nic trudnego!*

3

zamiast sobie dupe zawracać takimi pierdołami to klep kod, wtedy żodyn humanista cie nie zastąpi... ;)

2

A jeżeli jestem transseksualistą to co wtedy? Mam łatwiej czy nie bardzo?

0
vendie napisał(a):

A jeżeli jestem transseksualistą to co wtedy? Mam łatwiej czy nie bardzo?

Jak robisz karierę "przez łóżko" to na pewno pomoże :-)

0

50 tysięcy Ukraińców szykuje się na imigrację.

1

Co bardzo istotne, płeć nie ma tu żadnego znaczenia.

Dokldanie to, takze tytuł wątku jest z d**y

0
Wibowit napisał(a):

50 tysięcy Ukraińców szykuje się na imigrację.

Za 5 lat przyjedzie 5 milionów Ukraińców i bardzo dobrze bo ktoś musi zastąpić naszych uchodźców ekonomicznych do krajów starej UE :)

1
vendie napisał(a):

A jeżeli jestem transseksualistą to co wtedy? Mam łatwiej czy nie bardzo?

Możesz dodać jeszcze disabled. Kiedyś widziałem wideo gdzie gość przebrany za kobiete powiedział że jest transsexual disabled, a na wózku jeździł tak dla picu. Szczyt patologi umysłowej.

0

50 tysięcy wakatów z czego 49999 to wakaty dla SPECJALISTÓW ;)

0
GN napisał(a):

50 tysięcy wakatów z czego 49999 to wakaty dla SPECJALISTÓW ;)

W normalnych krajach 80% pracy w IT robią TECHNICY INFORMATYCY po technikach,ale nie w Polsce gdzie każdy chce mieć za jaja i śmietanę "dyplom" ROTFL

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0