I co dalej?

0

Witajcie. Dzisiaj wygrzebałem swój temat sprzed ponad roku: https://4programmers.net/Forum/Kariera/287148-kolejny_watek_na_tym_forum_o_kims_kto_chce_sie_przebranzowic_w_wieku_32_lat?page=1

Właśnie wtedy zacząłem się uczyć programować, nie licząc swojego licealnego romansu z TurboPascal-em i zabawy Basic-iem na C64 w podstawówce.

De facto przez ten czas miałem 3 miesiące przerwy w kodowaniu, ale teraz już każdego ranka nie mogę się doczekać aż odpalę VS :D Tak na marginesie to ciekaw jestem ile czasu ten stan potrwa.

Bądź co bądź, jestem już na etapie budowania portfolio. Nie szukam komercyjnych zleceń, tylko realizuję pomysły które pomogą funkcjonować mi, lub znajomym.

Odgrzewam ten kotlet, żeby zasięgnąć Waszej opinii, w co jeszcze uzbroić swoje portfolio, jakie technologie jeszcze poznać, które sobie odpuścić? Do końca nie wiem co wykorzystują profesjonalne zespoły, czego wymagają pracodawcy.

Do tej pory zdążyłem zrobić:

  • WPF MVVM program do masowego rozsyłania wiadomości e-mail. Jest na tyle skowyrny, że myślę o sprzedawaniu go i rozwijaniu. Kilka modeli, funkcjonalności i widoków.

  • ASP.NET core MVC strona szkoły podstawowej. Funkcjonuje na zasadzie blogu, gdzie umieszcza się posty o wydarzeniach, informacje. Można zeń korzystać jako gość i administrator. 2 kontrolery, kilka modeli.

  • WPF Smart UI prosty program do resetu timera wygaszacza ekranu, zamówiony przez Kolegę który nie miał uprawnień admina na firmowym kompie.

  • ASP.NET MVC strona wizytówka stolarza-cieśli.

  • ASP.NET Core 2 MVC strona portfolio (w opracowaniu, chcę najpierw przerobić do końca pozycję "asp-net-core-mvc-2-zaawansowane-programowanie-wydanie-vii-adam-freeman")

  • Kilkadziesiąt tutoriali i programów testowych na których uczyłem się wykorzystania klas, wzorców, technologii, ale tym będzie ciężko się pochwalić w CV.

Poznane technologie i narzędzia: Visual Studio, C#, jQuery, MVC 5, JavaScript, html, css, bootstrap, razor markup, entity framework, bower, WPF, MVVM, aktualnie przerabiam podręcznik o Core2 MVC (jestem w 1/5), w kolejce czekają Angular, Ajax, Json, Web API.

0

Daj sobie spokój, człowieku...

0

Pokaż githuba

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1