Ile dni w roku spędzacie na L4?

1

Ewentualnie bierzecie bezpłatne wolno w przypadku b2b i na jakiej umowie jesteście?

Podobno 2-3 infekcje/przeziębienia rocznie po kilka dni uznaje się za standard u zdrowych ludzi i nie świadczą o słabej odporności organizmu.

1

od kiedy zaczelam pracowac to tylko 2 dni bylam tak chora zeby brac zwolnienie. jak czuje sie wzglednie ok ale kaszle i smarkam to pracuje z domu.

1

Przez całą moją kilkuletnią karierę byłam chyba z 2 razy na L-4, po 7 dni, z tego co pamiętam to infekcje były tak groźne że jednak musiałam zostać w domu.

0

@katelx: @kate87
kobiety to trochę inaczej, bo są delikatne i łatwo łapią jakieś drobne zarazki, więc se mogą pracować z katarem. Mężczyźni natomiast mają bardzo silne organizmy, bardzo i byle co ich nie tyka, tylko poważne choroby. Jak już ich coś tyknie to walczą o życie. Ja jak mam katar to mi całe życie staje przed oczami.

3
  1. L4 nie istnieje od wielu lat.
  2. Na zwolnieniu lekarskim bywam jakieś 2 tygodnie w ciągu roku.
  3. Na B2B też można iść do lekarza po zwolnienie, nie trzeba do tego być na UoP.
  4. Choroba nawet na B2B nie oznacza, że będzie to czas bezpłatny. Wszystko zależy od umiejętności negocjacji.
2

Nawet nie wiem jak wyglada „procedura” brania zwolnienia chorobowego. Zwykle jak już coś mnie łapie to albo bardzo lekkie przeziębienie i pracuję z domu albo przechodzi tak szybko, że nie zdążę się zebrać i umówić wizyty u lekarza.

Więc odpowiadając na pytanie: jestem 0 dni w roku na zwolnieniu chorobowym.

2

W zeszłym roku tydzień (5 dni zwolnienia), w poprzednim 2 tygodnie (10 dni).

2

Gdy pracowałem na UoP dość sporo, odkąd przeszedłem na B2B ani razu

1

W zeszłym roku 2 dni, w tym póki co zero... Wychodzę z założenia, że póki jest się na UoP, to przy każdej chorobie trzeba L4 brać i korzystać, ale jakoś nie choruję :D

0

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0