Zmiana pracy

0

Ostatnio staram się przekwalifikować, mam już swoje lata, pracuję w IT ale nie jako programista (od czasu do czasu jakieś małe projekty się napisze). Dużo uczę się na własną rękę, nie mam jakiegoś strasznego parcia, chcę zmienić pracę głównie dla siebie, obrałem sobie dwie technologie C#, ASP.NET MVC a z drugiej strony PHP (laravel). Posyłam sobie raz za czasu CV do różnych firm, niedawno miałem propozycję do firmy na młodszego programistę C#, ale powiedzieli żebym się douczył konkretnych rzeczy z WPF. W związku z tym mam pytanie, czy zawsze jest tak, że wymagają jednocześnie znajomości i technik webowych i desktopowych? Kazali mi się pouczyć wielowątkowości, zarządzania pamięcią, pisania trudniejszych testów jednostkowych itp. a jednocześnie w ogłoszeniu mieli napisane że ma być podstawowa znajomość jednej z tych technologi, no to sobie obrałem do nauki ASP. NET, które mi się bardzo podoba i pobowałem, niestety akurat w tej konkretnej firmie to za mało.

Ale niedawno znowu dostałem propozycję, tym razem w PHP i szkoda mi ją odrzucić. I teraz znowu mam pytanie, czy np. wejść w PHP (też na popularnym frameworku MVC) czy dalej uczyć się ASP. NET? Czy jako programista PHP będzie mi łatwiej później przekwalifikować się na programistę o innej specjalności, jeżeli dalej będzie mnie ciągło do ASP. NET?

0
maxus_pl napisał(a):

Czy jako programista PHP będzie mi łatwiej później przekwalifikować się na programistę o innej specjalności, jeżeli dalej będzie mnie ciągło do ASP. NET?

to na pewno, ja bym brał jak kasa normalna

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1