Praca zdalna w embedded

0

Cześć,
Jak myslicie czy jest możliwość pracy zdalnej w takich firmach jak powiedzmy Delphi, Nordic Semiconductor w projekcie gdzie potrzebne jest mieć na biurku hardware. Czy firma może się zgodzić aby brać HW do domu i pracować z domu zdalnie? np 2 dni w tygodniu?
Ktoś się spotkał z takim rozwiązaniem?

0

Znam przypadek ze w Delphi w krk koles w wiekszosci pracuje zdalnie. Ale to dlatego ze mieszka dosc daleko. Ale jak sie zapytasz na rozmowie to powiedza ze NIE MA.

0

Piszę ogólnie nie w kontekście konkretnej firmy. Z reguły sprzęt będzie połączony w jakieś test linie, bądź będzie zestawione całe środowisko. Zabieranie sprzetu do domu może nie wchodzić w grę, natomiast praca zdalna, jeśli środowisko na to pozwala może być możliwa.

0

Wiecie coś o firmie Smart Technology Group? W internecie nie mogę znaleźć za wiele informacji jak się tam pracuje, a nie chciałbym iść z deszczu pod rynnę. Ktoś tam pracuje bądź pracował lub wie cokolwiek na ten temat?

0

A wiecie jak jest z pracą zdalną w "embedded" w której nie jest potrzebny dostęp do sprzętu? Mam na myśli firmy Ericsson, Nokia, Motorola.

0

To zapewne zależy od polityki konkretnej firmy.
A dlaczego zakładasz, że w tych firmach nie jest wymagany dostęp do sprzętu?

0

W Motoroli, Noki jak najbardziej jest możliwa praca zdalna w razie potrzeby

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1