Praca bez wyrobionego zawodu.

0

Witam.

Czy są szansę na znalezienie pracy w branży informatycznej, przy programowaniu albo w innym dziale posiadając wykształcenie średnie oraz maturę ale mając przy tym gruntowną wiedzę programistyczną/informatyczną jednak nie potwierdzoną dokumentem ?

2

gruntowną wiedzę programistyczną/informatyczną

Rzadko kiedy można spotkać kogoś mającego "gruntowną" wiedzę bez studiów.
Ale pracować się da.

1

Jak masz jakieś projekty, doświadczenie - to nie potrzebny papier :P

2

Da się ale zarobki również będą gruntowne i być może również niepotwierdzone dokumentem.

0

Bo obecnie programuję tylko w c i assemblerze. Czego z działu informatyki mógłbym się uczyć tak żeby jakąś pracę można było znaleźć ?

0

Z tego co cie interesuje. Wtedy prace znajdziesz.

0

Bo teraz patrzyłem na olx.pl oferty pracy dla informatyków/programistów i tam przeważnie w wymaganiach nie ma wykształcenia kierunkowego a jeżeli już jest to wyższe, głównie to wymagana znajomość języków programowania czy innych zagadnień informatycznych. Bo po liceum chciałbym iść jakoś wieczorowo lub zaocznie na studia informatyczne ale w ich trakcie przydałaby się praca, myślę więc po tym jak patrze po tych ofertach, że nie powinno być problemem coś znaleźć.

3

nie ma szans. musisz pozostac w piwnicy i hakowac do szuflady ;)

0

Martwi mnie tylko to, że pracodawcy w ofertach pracy proszą o cv, a jakie mam szansę jeżeli wpiszę tylko średnie i maturę bez kierunkowego informatycznego wykształcenia ? Przecież z listy różnych cv wybiorą najprędzej tego kto jest z wykształcenia jakimś technikiem informatykiem...

0

Jak masz jakieś projekty, doświadczenie - to nie potrzebny papier :P

x2

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0