Usuwać z Linkedina syfne informacje?

0

#problemypierwszegoświata Pracowałem w kilku firmach, w różnych technologiach. Tak się składa, że 3 lata spędziłem w pewnej technologii, która nie uchodzi za zbyt lubianą i ja też nie mam zamiaru już do niej wracać, w CV jej nie podaje. Miałem ostatnio dwie sytuacje, że wysyłałem CV na ogłoszenie zawierające wszystkie modne buzzwordy, po czym na miejscu dostawałem pytania z wspomnianej wcześniej niezbyt lubianej technologii. Jak? A bo sobie obejrzeli mnie na Linkedinie i stwierdzili, że o wiele bardziej będę pasował do innego zespołu, niż aplikowałem. Rozumiem i się nie dziwię, że w niektórych rzeczach nikt nie chce pisać, ale bez jaj. Jak myślicie - pominąć te 3 lata w swoim życiorysie i nie przyznawać się, że dużo umiem? Czy jak?

4

Możesz zostawić firmę a usunąć technologie ew. uogólnić stanowisko (na przykład z iOS Swift Developer na Software Developer itp)

0

+1 dla propozycji wyżej. Szczególnie jeśli ta robota była dawno temu, wtedy mało kto sie będzie interesował tym co konkretnie robiłeś.

2

Oj ja nie wiem Wy macie z tym hejtowaniem PHP... ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1