Wrócić do zawodu po przerwie

0

Pracowałem przez rok jako programista, potem miałem dwa lata przerwy przez różne sprawy i problemy... Tak się zastanawiam czy mam jeszcze czego szukać? Taka przerwa w CV nie za dobrze świadczy o mnie, no ale miałem różne problemy, osobiste, depresja itd. Nie wiem jak to najlepiej wytłumaczyć na rozmowie, nie chcę wchodzić na rozmowie w szczegóły bo to wstydliwe i pewnie skreśli mnie jako kandydata, mimo, że to już przeszłość.
Móglbym też nie wspominać o rocznym doświadczeniu w CV ale myśle że to jednak dużo znaczy...
Z tego wynika kolejne pytanie, czy przypomnieć sobie co umiałem i zaczynać od poziomu na którym skończyłem czy będzie raczej ciężko i lepiej szukać czegokolwiek jako junior/intern?

Dzięki za odpowiedzi.

Dodam że przez te dwa lata robilem jakieś projekty ale nic nie skończyłem.
A jeśli chodzi o problemy to w tylko depresja i sprawy rodzinne, nie było alkoholu/narkotyków... Tylko takie piwniczenie przy kompie...

2

Hej,
nie napisałeś w jakim języku programujesz (chociaż to raczej mało istotne), ale ze swojej strony mogę poradzić tyle: na pytania o okres związany z przerwą odpowiadasz "Problemy zdrowotne" i koniec kropka. O rocznym doświadczeniu wspominaj jak najbardziej. Skoro dopiero zaczynasz (2 lata) - to jesteś jeszcze w bardzo dobrej pozycji - ten brakujący rok raczej nie powinien niczego zmienić.

0

Przypomnij sobie podstawy, definitywnie wspomnij o rocznym doświadczeniu w CV!

W jakim języku programujesz?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0