Linkedin, Goldenline

0

Zastanawiam się nad założeniem konta na raczej pierwszym z tych portali. Tak, wiem, już dawno powinienem mieć ale jako, że zmieniłem branżę chciałem poczekać aż się trochę tego doświadczenia i umiejętności nagromadzi. Nie pytam czy warto, chciałbym wiedzieć jakie jest wasze podejście, a dokładnie tych z was, którzy mają własne działalności do wypisywania miejsc, w których się pracowało. Czy podajecie własną firmę czy też firmę klienta?

1

Pytanie podstawowe: co zrobiłeś w ramach firmy? Produkt który sprzedawałeś? Sam szukałeś zleceniodawców u klientów końcowych? Jeżeli tak to własną. Jeżeli posiadasz firmę tylko z powodu większej elastyczności, ale pracujesz w 90% czasu dla jednego konraktora to wpisujesz firmę konraktora. Ja obecnie stosuje drugie podejście.

0

Uważam dokładnie tak jak @krzysiek050 napisał. Poza tym Jeśli kontraktor jest firmą znaną, to więcej korzyści przyniesie Ci podanie informacji, że pracowałeś dla kogoś, niż to że posiadasz własną działalność. No chyba, że Twoja firma jest dość znana i ma wyrobioną markę.

0

Widziałem, że sporo ludzi wpisuje swoją własną firmę oraz firmę, dla której pracowali.

1

Jaki jest sens wpisywania własnej firmy, która nie ma produktu?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1