praca częściowo zdalna - Warszawa

Odpowiedz Nowy wątek
Świetny Pomidor
2017-03-13 10:16
Świetny Pomidor
0

Czesc

Z waszego doswiadczenia na ile popularne i mozliwe jest to aby pracowac dla firmy czesciowo zdalnie? Np. 2 dni w siedzibie firmy a 3 dni w domu. Powiedzmy ze mowimy o solidnym juniorze/prawie regularze. Doswiadczenie 2 lata, praca w Javie. Siedziba firmy bylaby Warszawa bo do niej mam okolo 150km i bylbym w stanie 2 razy w tygodniu tam byc.
Czesto spotykacie sie z czyms takim?

Pozostało 580 znaków

2017-03-13 10:56

Rejestracja: 4 lata temu

Ostatnio: 2 lata temu

0

Pracuję tak od jakiegoś czasu. Ujdzie, chociaż wolę gdy praca zdalna uzupełnia pracę w biurze a nie odwrotnie. Na dłuższą metę wadą mogą być dojazdy, które jednak trochę czasu zabierają. Jak wstaniesz o 6 to będziesz na miejscu o sensownej porze (pewnie około 9), jak wolisz pospać dłużej to pewnie dotrzesz w okolicach 11 -> trzeba dłużej popracować. Nic czego nie da się ogarnąć, ale warto mieć to na uwadze. Dobrze jest też mocno pilnować komunikacji. Wymiana wiedzy nie jest taka sama jak siedząc obok siebie w biurze (oczywiście są komunikatory, HO, Skype ale to nie to samo, jak dla mnie nie zastąpi to normalnego kontaktu) a jeżeli prawie wszyscy będą właśnie na miejscu, to może Ci trochę rzeczy umknąć.

Pozostało 580 znaków

2017-03-13 11:54

Rejestracja: 6 lat temu

Ostatnio: 2 lata temu

0

Popularne - nie. Możliwe - tak.


"A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects." Robert Heinlein.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0