Czy te zarobki w temacie "ile zarabiacie?" są prawdziwe?

0

jw
Widzę tam masę ludzie ze stosunkowo niskim doświadczeniem 6 msc - 2 lata którzy zarabiają bardzo przyzwoity hajs.

0

Obstawiam że większość jest kolorowana. O ile nie dodasz informacji że trollujesz, to możesz tam wpisać co chcesz. Chcesz zarabiać 20k netto? Pisz śmiało :)

0

title

0

Trzeba umieć weryfikować informacje. Jak chcesz mieć dokładniejsze szacunki, to sprawdź reputację autora wpisu, dowiedz się jak wyglądają średnie zarobki w danym mieście z innych źródeł itd.

0

Sporo wpisów jest tam od anonimowych użytkowników, więc - o ile nie jesteś moderatorem - trochę ciężko z tą weryfikacją reputacji.

0

Własnie nie wiem, czy te anonimowe nie są wiarygodniejsze, bo np. jakiś spec z tego forum napisze ze swojego konta że zarabia 3k bo zostałby wyśmiany, a anonimowo to nikt nie będzie wiedział kto to.
Ale i tak wydaje mi się że ludzie tam za dużo wpisują, ale po co?

0

Ja swoje podałem prawdziwe, jednak są one przesadzone (w sensie, że zarabiam jakieś 1500-2000 za dużo jak na skill i exp) - firma potrzebowała kogoś na już, a ja miałem od managera wolną rękę do zwolnienia za porozumieniem stron, więc mogłem przyjść z dnia na dzień. Akurat dwa lata, więc łapię się pod Twoje pytanie.

1

Wydaje mi się, że piszą tam 2 kategorie ludzi: Ci, co chcą się pochwalić i pożalić, z przewagą tych pierwszych. Patrząc na mediany z ogłoszeń o pracę jakie dostaje na skrzynkę, mało kto tyle proponuje co w tym wątku.

0

Ja myśle że mogą być prawdziwe, ale nie należy ich traktować jako "przeciętne". Po prostu jak ktoś ma dużo to się chce pochwalić.

0

A spróbuj tam napisać dla przykładu 2 lata doświadczenia i 3k netto to zaraz posypią się komentarze, więc może to zniechęcać do wpisywania niższych zarobków.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1