PSI Polska

0

Witam,

Czy ktoś chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z tą firmą? Może znacie kogoś kto tam pracuje. Słyszeliście jakieś opinie?

Będę wdzięczny jeżeli ktoś się wypowie 😉

0

Stare technologie, w wiekszosci juz malo przydatne na rynku pracy. Korporacyjna polityka. Duza rotacja pracownikow.

Zeby robic cos ciekawego musisz miec szczescie, zeby trafic w sensowne miejsce.

0

Znam z doświadczenia swojego. Polecam opinie na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,861345 są bardzo liczne i wiarygodne.

0

Z tym, ze niektore mniej przychylne opinie byly usuwane.

0

rekrutował ktoś do PSI na staż? jak wyglądają testy z JAVA?

0

wszedlem tu z ciekawości- szukam roboty w obszarze bezpieczenstwa i trafilem na dziwne opinie o PSI wiec moze skopiuje co wpisalem w innym watku - kto wie, moze komus to rozjasni ;)
"ja pracuję w Javie w PSI na pół etatu (zaczynalem jako stażysta) już 3 lata. Nie ma tu atmosfery urzędu- nie wiem skąd ta opinia. wszyscy pomocni,zespoły zgrane (przynajmniej projektowe - wiadomo, firma ma ponad 200 osób więc ciężko zgrać wszystkich ale jest spoko). Płacą rynkowo,nie wybijają stawkami ale jak jesteś dobry w robocie to bez problemu załatwisz sobie podwyżkę po pierwszej umowie i dalej co rok (i to nie małą). dobre jest to, że pracujesz na własnym produkcie - duży i rozpoznawalny system a nie klepiesz apki dla sklepów z lampami z nowej zelandii. jak chcesz się rozwinąć w danym języku do poziomu seniora to jest spoko firma. mniej nowoczesnych technologii ale mój kumpel pracuje w dziale R&D i widzę że tam wymiatają wiec miejsce na to też jest.
spoko ludzie, dają kursy i konferencje, duży know-how, i wchodzisz od razu do projektu a nie siedzisz w piaskownicy czekając na dostępy i projekt jak w gft, comarchu czy sii. ja polecam. uciekam bo szukam czegoś bardziej w stronę bezpieczenstwa."

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1