Jak się wycenić?

0

Cześć :)
Aktualnie mam 2 lata komercyjnego doświadczenia : Java,Spring,JEE,JavaScript, XML, Maven. Ostatnio dostałem propozycję pracy w innej firmie (nie korporacja) z widełkami 5000-7500zł brutto (w zależności jak wypadnie rozmowa kwalifikacyjna).Zastanawiam się czy to dobra oferta dla kogoś z moim doświadczeniem (w aktualnej firmie dostaję niewiele mniej niż 5000zł brutto).Myślicie że takie widełki są w porządku?
Dziękuję za odpowiedzi :)

Sorki zapomniałem napisać - jestem z Krakowa :)

0

Jeżeli znasz się na tych technologiach to 20k PLN jest spokojnie w Twoim zasięgu.

0

Czyli jestem słabiutki ,bo nikt jeszcze mi nawet połowy z tego nie zaproponował :( .

0

Stać Cię na więcej.

3

Trollują ludzie, wiadomo, że możesz znaleźć firmę, która da ci więcej, ale to zależy od: twoich umiejętności, znajomości języka angielskiego, tego czy firma rozpaczliwie szuka itp itd. Generalnie to przeczytałam wątek o zarobkach od deski do deski i to raczej typowe wynagrodzenie.

0

5-7.5k brutto w Krakowie w tych technologiach dostają studenci po stażu. Wiem, bo sam pracuje za 6.5 jak wielu moich znajomych. Z 2 latami expa 7.5 to jest minimum

1

to ostatnio widziałem widełki 4-6 brutto to było na składacza wordpressa i juniora PHP, a gdzie tu dwa lata expa, moim zdaniem profanacja, zrób coś z tym, bo tak sie nie godzi

0

A kto Ci powie jakie są dla Ciebie dobre zarobki? Może jesteś super-wymiataczem robiącym za miskę ryżu albo gościem po którym całość trzeba przepisać jeszcze raz ale poniżej 10k to nie schodzi

Ty sobie odpowiedz czy 2.5k więcej wystarczy żebyś wyszedł ze strefy komfortu i zagrał w grę którą ktoś nazwał "negocjacje zarobkowe". Doświadczenie w tej materii zawsze się przydaje.

TL;DR Tak widełki są ok ale przy rozmowie się wahaj. Może pojawią się inne widełki ;)

0

Ja powiem, że pracodawcy trudno odróżnić javowca z rocznym i 3-letnim doświadczeniem. Jeśli na początku liźnie się sporo z otoczenia, to wystarczy być pewnym siebie i łatwiej większą kasę wynegocjować.

0

Udało mi się wynegocjować 6000 brutto, to chyba i tak nieźle jak na takiego admina :) Pozdrawiam.

0

Dało by się gdzieś zarobić grube hajsy, za samą znajomość c++? :)(tak z ciekawości pytam)

0
kirozu napisał(a):

Dało by się gdzieś zarobić grube hajsy, za samą znajomość c++? :)(tak z ciekawości pytam)

Tak.

0

Co do C++ to jak najbardziej ,a co do RHCE to sądzę ,że w Krk powinno być troszkę więcej ,chociaż mogę się mylić :)

0

W Krakowie pewna korporacja zajmująca się Big Data, wymagająca tylko C++ zaproponowała mi 15K brutto na UoP, ale odrzuciłem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1