Wątek przeniesiony 2016-06-16 21:33 z PHP przez dzek69.

Firmy które zatrudniają niepełnosprawnych

0

Czy moglibyście mi pomóc w znalezieniu firm programistycznych w php w lublinie które zatrudniają niepełnosprawnych?Są skłonne do zatrudnienia takich osób?

0

"praca zdalna" w Google (pod warunkiem, że tylko taka opcja Cię interesuje)?

Firma się nie ogłasza wszem i wobec, że szuka niepełnosprawnych, bo i po co?
Zadzwoń albo napisz i zapytaj.

W niektórych firmach to nawet będziesz miał fory, bo wezmą sobie dotację za przyjęcie osoby niepełnosprawnej na utworzenie stanowiska dla niej - ale nie będą o tym rozpowiadać na lewo i prawo.

0

Jaka to niepełnosprawność? Taka, która nie pozwala ci na przybycie do stacjonarnej pracy? Jeśli tak to praca zdalna, tak jak pisal dzek69. W przeciwnym razie nie widzę problemu, są na przykład osoby kompletnie ślepe, które programują zawodowo ;)

2

@shisui ale ruchowo? To przecież każda firma na dobrą sprawę, bo jaką im to robi różnicę? No chyba że jesteś niewidomy albo nie masz rąk, wtedy może to stanowić problem.

0

Jest to choroba psychiczna zanosi się na to że będę zdrowy ale za diagnoze niepełnosprawność mi się należy :) Dlatego pytam na przyszłość. Jak szukać takich ofert?Znalazłem 2 firmy godne zainteresowania:
http://www.infobiz.pl/PRACA-4-29-20_29.html
http://atteli.com/pl/praca/
Mam dodatkowo rentę dostanę ją za diagnoze. Mogę być kompletnie zdrowy ale orzeczenie na pewno bym miał nie wiem jak z rentą(chciałbym ją utrzymać jak najdłużej)

Dodam że nie chodzi mi o duże zarobki jak zarobie 1800 to już będę happy :)

0

Jak to choroba psychiczna to raczej się z tym nie obnoś, bo zazwyczaj tylko odstraszysz pracodawcę, a jego TAKI rodzaj niepełnosprawności w ogóle nie będzie interesował i tak - chyba, że uda się skołować na Ciebie dotację, ale to są szczególne przypadki. Startuj jak każdy inny.

0

ale ja nie muszę się przyznawać do niepełnosprawności z jakiego powodu ją mam...Pomóżcie mi znaleźć optymalne rozwiązanie mam rentę której nie chcę stracić i chce dorobić nie muszą to być wielkie pieniądze jak dorobie 1800-2000 to już jestem w niebowzięty...

1

no to idź do pracy. normalnie, jak każdy inny.

0

to stracę rentę. Byłbym wdzięczny gdybym dostał jakąś rozsądną radę :) mogę dorobić do renty około 2900 brutto. Dobrze by było gdybym pracował na orzeczenie o niepełnosprawności bądź na umowę zlecenie/o dzieło

0

Jak powiesz pracodawcy że masz rentę, i nie chcesz zarabiać więcej bo Ci się nie opłaca to pewnie zrozumie.
Ale jeszcze jedna kwestia: rozumiesz, że jeśli jesteś/będziesz dobry, to zarobisz więcej niż te 2900 + renta za parę lat? Nie mówię, że teraz na starcie tyle dostaniesz, ale w sumie w niedługim czasie. Ile masz tej renty, to jest jakaś stałą kwota krajowa, czy od przypadku zależy?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0