Ciekawe oferty pracy zdalnej

0

Cześć wszystkim,

Piszę do Was z takim pytaniem, otóż ostatnio czuje, że w pracy przestaje się rozwijać i najwyższy czas coś zmienić.
Z racji tego, że nie mogę aktualnie zmienić miejsca zamieszkania postanowiłem poszukać coś zdalnie.

Znacie jakieś ciekawe oferty z możliwością pracy zdalnej + ewentualne wyjazdy od czasu do czasu (również za granicę)?
Ciekawe mam na myśli w miarę nowe technologie, dobra jakość kodu, nastawienie na security, brak legacy kodu, brak miliona poziomów zarządzania w firmie oraz brak monolitycznej architektury.

Obszary zainteresowania: Java, JavaScript, Scala (podstawowa wiedza), Web security/penetration testing (podstawowa wiedza).

Oczywiście w grę wchodzą również oferty z zagranicy.

0

to sobie poszukaj ofert w necie, chyba nie liczysz że ktoś za ciebie to zrobi ...

0

@czysteskarpety proszę wyjdź, nie chce tutaj spamu...

Chodzi mi tutaj o informacje najlepiej z pierwszej ręki, wiadomo że każda oferta będzie pięknie wyglądać, hr będzie opisywał firmę w superlatywach a po paru miesiącach okaże się inaczej - zwykłe marnowanie czasu.

0

kolego "anonimowy" spam to chyba w samym temacie jest, a liczenie, że ktoś ci znajdzie ciekawą pracę z fajnymi projektami żebyś się broń bóg nie nudził i był zainteresowany z podstawieniem pod nos jest chyba szczytem optymizmu ... ;)

0

@czysteskarpety piszę tutaj właśnie dlatego, że samemu nie chce mi się szukać i chcę żeby ktoś za mnie to zrobił. nie tak działa to forum? byłbyś tak miły i znalazł kilka ofert dla mnie? zapomniałem dodać ze interesują mnie tylko te z widełkami od 10 000 netto wzwyż. serdecznie dziękuję za pomoc, pozdrawiam

1

a ja chce gwiazdke z nieba :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0