Staż Trójmiasto

0

Szukam firm, które prowadzą staże w Trójmieście. Głównie chodzi o javę, moje umiejętności nie są jakieś wybitne, na juniora raczej się jeszcze nie nadaję. Pieniądze to też nie priorytet, ale fajnie byłoby nie pracować za darmo i czegoś się nauczyć.

1

Spartez. ;)

0

Macie informacje ile Spartez płaci stażystom ?

0

Wszystko mają na stronie: https://spartez.com/careers/internship

0

Do Spartazu się nie nadaję choćby przez wzgląd, że nie przeczytałem java concurrency in practice ;)
Odpowiedź na komentarze pod moim postem: (nie mogę komentować chyba będąc niezalogowanym)
Javę poznałem ok. 2 lat temu ale nie jakoś dogłębnie (przeczytałem java core podstawy i kilka rozdziałów technik zaawansowanych, ogólnie tylko java se, z ee nie miałem jeszcze do czynienia, miałem później przerwę w javie, niedawno postanowiłem do tego wrócić, zrobiłem mały projekt na jdbc i poprzypominałem sobie to co wiedziałem wcześniej, czyli ogólnie mówiąc jestem bardzo początkujący)
Myślałem o stażu na wakacje, a teraz przez te prawie pół roku mógłbym ostro pomęczyć tę javę, bo wątpie, że potrafiąc takie prawie nic ktoś weźmie mnie do pracy i jeszcze za to zapłaci.

0

A czemu koniecznie chcesz w trójmieście? Jak na wakacje to czemu nie:
Ciekawe i nietypowe praktyki studenckie ? :)

0

Dlatego, że znam swoje umiejętność i wiem ile włożyłem w to pracy. Do cernu raczej nie biorą ramdomów z ulicy tylko ogarniętych ludzi.

0

Nie ma to jak pewność siebie i wiara w siebie.

0

misys gdynia, comarch

0

A znacie jeszcze jakies firmy? Chcialbym zaczepic sie gdzies na wakacje i planuje zlozyc jak najwiecej cv, tylko szukam i za wiele typowych ofert stazowych nie ma.

0

Lufthansa systems. Trafiasz do realnego projektu i mozesz uczyć się od kolegow...

0

Intel

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1