Firmy outsourcicingowe/rekrutacyjne z UK/Szwajcarii

0

Hej,

rozglądam się za zmianą pracy, jako że w obecnej przestałem się już realizować. Obecnie pracuję na pograniczu branż IT oraz finanse. Rynek pracy w polsce jest dosyć ograniczony (głównie centra usługowe - Credit Suisse/UBS/Citi), więc zacząłem się rozglądać za możliwościami w Londynie oraz Zurychu .
Czy znacie jakieś sprawdzone firmy outsourcingowe/rekrutacyjne działające na tamtych rynkach?

"Najprostszą" drogą jest oczywiście bezpośrednia rekrutacja, jednak moje rozeznanie tamtego rynku ogranicza się do kilkunastu najbardziej znanych pozycji.

Bardzo dzięki za pomoc!

1
  1. Jak rozglądałem się za pracą w Londynie to rekrutowałem się m.in. przez Hydrogen Group
  2. Ale tak generalnie to polecałbym raczej znaleźć sobie firmę w której chcesz pracować i się tam bezpośrednio rekrutować. Chyba ze faktycznie jest ci obojętne ;)
0

Dzięki za odpowiedź oraz podpowiedź z Hydrogen.
Nie, firma nie jest mi obojętna - nawet znalazłem coś w Warszawie, jednak moja aplikacja nie doczekała się niestety odzewu :)

1

Ja miałem kontakt z mcgregor-boyall

0

Super! Jest tam mnóstwo ciekawych ofert.
Jeśli byłbyś skromny doprecyzować jak wyglądała u Ciebie rekrutacja - samemu znalazłeś ofertę i zaaplikowałeś czy miałeś "swojego" konsultanta któremu podałeś preferencje, a on przedstawił oferty?
Dzięki!

0

Skromny czy skłonny? ;)

Kontakt był poprzez linkedin (to oni się odezwali) rozmowa wstępna z headhunterem z McGregora a później proces rekrutacji w docelowej pracy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0