Korporacje .NET w Warszawie

0

Witam,
właśnie przymierzam się do zmiany pracy. Polecacie może jakieś korpo w Warszawie w .NET?

0

Znaczy się, że całe korpo zawarte jest w frameworku? :d

1

Tak, nie moge nic ciekawego znaleźć na NuGet;/

0

Jaki poziom prezentujesz ? Junior, Senior, Lead?

0

Junior i pierwsza praca komercyjna w programowaniu. Widziałem ogłoszenia w których wymagano doświadczenia komercyjnego na juniora, więc wolałem dopisać. W przyszłym tygodniu planuje rozesłać kilka CV, słyszałem że na początek warto uderzyć do korpo aby poczuć czym są duże projekty i legacy code - taki zimny kubeł na głowę przed normalną pracą;p

0

Są korpo i są korpo.
I są projekty w korpo i są projekty w korpo ;-)

Abstrahując od wielkości projektu:
Wszystko zależy gdzie trafisz, IMO lepiej trafić do miejsca gdzie od razu nauczą Cię dobrych praktyk, niż gdzie zobaczysz złe. Owszem, będziesz wiedział, bo sam poczujesz czemu są złe, ale nie będziesz znał dobrych. A to ważniejsze.

0

Z tym kiepskim kodem to był oczywiście żart (nie jestem w tym najlepszy;p). Głównie zależy mi na tym aby trafić na początek do doświadczonego zespołu, a wydaje mi się że w korpo może być łatwiej ze względu na ich zapotrzebowanie na programistów. Wydaje mi się że małe firmy z zaawansowanym teamem nie mogą sobie za bardzo pozwolić na przyjęcie żółtodzioba nad którym trzeba trochę popracować zanim zacznie być odpowiednio wydajny.

0

Wszystko jest względne. Szukaj wszędzie, nie ograniczaj się na starcie, najwyżej Cie nie przyjmą.

0
AreQrm napisał(a):

Wszystko jest względne. Szukaj wszędzie, nie ograniczaj się na starcie, najwyżej Cie nie przyjmą.

Zupełnie się nie zgadzam z tym. Po co szukać wszędzie. Lepiej zacząć od tych miejsc, co do których się ma przekonanie, że to właściwy wybór.
.netowców szukają teraz praktycznie wszystkie firmy it (duże,małe,średnie). Naprawdę można być bardziej selektywnym. Szczególnie, że najszybciej odezwie się najczęściej słaba firma. Ja polecałbym podejście iteracyjne i zaczynanie od tych, o których się zasłyszało dobre opinie.
A korpo to zwykle się odezwie po kilku tygodniach, bo ich rekrutacje są rozciągnięte w czasie.

0

Masz rację, ale zwykle na początku właśnie się nie zna opinii.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0