Rotacja pracowników B2B czy UoP

0

Witam
Jak myślicie gdzie jest większa rotacja pracowników na B2B czy UoP?

Pozdrawiam
Łukasz

0

Oczywiście B2B. Coraz durniejsze pytania się tu pojawiają...

0

Kontraktor zawsze leci pierwszy ;-)

1

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jeśli jesteś na umowie o pracę, to okej, chroni cię kodeks pracy. Ale ciebie ten kodeks pracy też OBOWIĄZUJE. Jak jesteś na kontrakcie, to możesz im powiedzieć, że te 4 dni między świętami a sylwestrem cię nie będzie. I oni wtedy nie mają nic do gadania, jedyne co mogą zrobić to zakończyć z tobą współpracę. Ale jeśli jesteś normalnym (nawet nie jakimś wybitnym) programistą, to nikt normalny nie pożegna się z tobą za wzięcie 4 dni wolnego. Po prostu wtedy nie zarabiasz.

0
Pinek napisał(a):

możesz im powiedzieć, że te 4 dni między świętami a sylwestrem cię nie będzie. I oni wtedy nie mają nic do gadania, jedyne co mogą zrobić to zakończyć z tobą współpracę.

To jest oczywiście bzdura. W każdej normalnej pracy dni wolne ustala się z pracodawcą obojętnie czy chodzi o kontraktora czy pracownika. W przypadku umowy o pracę również można się zachować jak szczyl i "im powiedzieć", że bierzesz sobie wolne i oni też nie mają nic do gadania, jedyne co mogą zrobić to zakończyć współpracę... Przecież nikt ciebie nie zmusi do przyjścia do pracy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1