Młodszy programista .NET drugi etap

0

Witam, chciałbym się was poradzić czego mogę na szybko douczyć się startując na stanowisko młodszego programisty .NET, wymagania są nastepujące.

umiejętność programowania programowania na platformie .Net (znajomość C# oraz ASP.NET MVC/Web Forms)
znajomość podstaw SQL, HTML, CSS, JavaScript,

Moglibyście mi przybliżyć w skrócie co muszę wiedzieć o ASP.NET? Pierwszy etap rekrutacji odbył się, był to test godzinny z pytaniami głównie o obiektowość, zadanie zamknięte typu co wypluje kod, jak się zachowa, ile ma błędów, natomiast zadań otwartych było ponad 8 i między innymi dotyczyły serializacji a głównie zagadnień webowych. Test przeszedłem pozytywnie, zostałem zaproszony na drugi etap rozmowy technicznej. Po tym pierwszym teście nie mam pojęcia z czego mogą mnie jeszcze maglować i chciałbym u was zasięgnąć pomocy, jak wygląda taki drugi etap na młodszego .NET'owca, co ogólnie dopytują? Z tego wszystkiego najlepsze jest to, że z ASP.NET'em mam strasznie mało wspólnego, nigdy w tym nie robiłem nic poważniejszego tylko mniej więcej wiem jak to działa. W zapytaniu o zarobki odpowiedziałem około 2300 netto, lecz kasa jak na razie za bardzo mnie nie interesuje, chciałbym się tam dostać żeby wrzucili mnie na dobry tor i pomogli się ogarnąć. Jak myślicie, mam jakieś szanse po pomyślnym przejściu takiego testu czy to o niczym nie świadczy? Pozdrawiam!

1

Szanse masz a o co pytają to zależy od firmy. Mogą o to samo co na teście tylko pod innym kątem, mogą o inne rzeczy, rozszerzając ten test. Ciężko powiedzieć :)
Jak to nie Krakow/Warszawa/Wroclaw to kasa nie jest tez najgorsza na początek. Dobrze myślisz z tym ogarnieciem sie :)

Powodzenia i nie poddawaj się i ucz:)

Edytka:
A co do szans: masz i to bardzo duże (a co, boost ego przed rozmową na dobrze Ci wyjdzie;-) ). Na programistów jest ssanie i jak Cię zaprosili to znaczy że uznali że warto.

1

Niestety jest to Warszawa, wystarczy mi tyle aby móc się utrzymać, sam nie zdołam się nauczyć tak jak nauczy firma a już na pewno nie w takim czasie. Jedynie nie jestem pewien wiedzy webowej, wszystko do tej pory robiłem na aplikacjach desktopowych i z ASP.NET'em będzie słabo. Z tego co wiem to młodszy .NET może dostać 3-4k na start, może moja stawka też ich zachęci :)

Dzięki za dobre słowa :). Pozdrawiam!

0

A spytałeś się już ich o to, co będzie na drugim etapie? Większość firm nie robi z tego tajemnicy.

0

szanuj sie...sprzedajesz sie tanio i jeszcze sie z tego cieszysz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1