Firmy IT z Gliwic, Katowic i okolic.

0

Witam

Mam pytanie. Jak wygląda sytuacja z praca w tych rejonach (Gliwice,Katowice i okolice)? Konkretnie jako programista C++ (najlepiej maczające palce w kompilatorach ale nie jest to warunek konieczny). Są jakieś sensowne firmy na które warto zwrócić uwage?

Sprawdzałem na pracuj.pl ale tam niestety dość krucho. A nie zawsze wszystkie firmy tam daja ogłoszenia. Swoja droga zdziwiło mnie ze ogłoszeń na śląsk nie było aż tak wiele. Są dziłem że bedzie wiecej a tu na poziomie powiedzmy Łodzi jak nie mniej.

Pozdrawiam
Z.E.

0

Sam też ostatnio się rozglądam za stanowiskiem Junior Java dev ale nigdzie nic nie widzę, wydaje się jakby całe Katowice były C#'owe, trochę Javy znajdzie się w Gliwicach, a w reszcie miast cisza

0

Właśnie to mnie dziwi. Region dość gęsto zaludniony. Politechnika Śląska za rogiem a tutaj takie braki. Chyba że źle szukam.

0

@OtoKamil Na pracuju (pracuj.pl) widziałem dzisiaj ofertę na Młodszego Programistę Java w Bombardierze w Katowicach, zawsze coś. Ale szczerze powiedziawszy nie zagłębiałem się w opinie na temat tego pracodawcy.

0

Z tego co wiem, to w C++ nie ma zbyt wielu ofert na Śląsku, ale nie siedzę głęboko w tym języku, więc mogę się mylić.
Firmy, które przychodzą mi do głowy i używają C++, to DisplayLink (Katowice), Farm 51 (Gliwice) - produkcja gier, Future Processing (Gliwice) robi m.in. Adaptive Vision (adaptive-vision.com) w C++, tylko teraz nie widziałem tam ofert związanych z tym językiem, ale zawsze można spróbować. Jest też ADB (adbglobal.com) - Embedded (Katowice), Aldec (Katowice), Mentor Graphics (Katowice) - z tego, co wiem robią m.in. soft do projektowania PCB. To tyle na szybko.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0