Poszukuje praktyki weekendowej z programowania

0

Witam forumowiczów,
Poszukuję praktyk z języka C++. Mam pewne doświadczenie w programowania w ramach własnych projektów opierających się głównie o aplikacje konsolowe do przetwarzania zbiorów punktów. Chętnie podejmę się udziału w jakimś projekcie komercyjnym (nawet za free), żeby nabrać doświadczenia i sprawdzić siebie. Możliwe jest także mój udział w projekcie z wykorzystaniem innej technologii - Java.

0

Dzięki tylko, że interesuje mnie coś weekendowego i nie dopisałem w Warszawie.

0

@Leb Jak sobie to wyobrażasz? Bo normalnie programiści raczej pracują pn-pt. I kto będzie Cię uczył (patrzył na ręce) na takiej praktyce w sb/nd?
Jeśli się pracuje w sb-nd to raczej sporadycznie jak trzeba jakiś termin spiąć, a i to często zdalnie. Kodu całego systemu na zewnątrz jako praktykant raczej nie dostaniesz.

Nie myślałeś o dołączeniu do jakiegoś open-source'a?

0

Jak nie potrzebujesz papieru to pobaw sie z jakims open sourcowym projektem na githubie. Znajomosc jakiegokolwiek system kontroli wersji jest zawsze plusem jak szukasz pracy, a oprocz tego mozesz jakis fajny projekt pomoc rozwinac

1

Możliwe że niedługo (w ciągu miesiąca) będę miał możliwości zaoferowania coś dla kandydatów na praktyki, proponuję obserwować mój profil, najszybciej tutaj:

http://bit.ly/1J1ZdTZ

0

A możecie podpowiedzieć gdzie szukać projektu dla początkujących ??

0

Z takimi umiejętnościami to na pewnie nie znajdziesz praktyk. Zainteresuj się jakimś projektem OS albo zacznij pisać coś "poważniejszego" we własnym zakresie.

0

@Satirev Ma rację.

Lepiej się zajmijj html + php/js +css. Łatwiej się wdrożyć.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0