Relokacja na początek -. NET

1

Siema, obecnie zastanawiam się nad moją przyszłością. Chciałbym (i musze) się przenieść do większego miasta po studiach. Niedługo obrona i kasa od rodziców się skończy, w moim rodzinnym mieście nie ma pracy, nie tylko dla programistów.
Mieszkam obecnie w Rzeszowie, moglbym tu zostać, ale nie zarobie za wiele albo nic na początku (minimalna krajowa, albo 3 miesiące bezpłatnych praktyk dla osób bez komercyjnego doświadczenia, albo stare technologie i brak możliwości rozwoju) . A utrzymać się trzeba.
Co do mnie, jestem początkujący, mam parę małych projektów w ASP MVC robionych dla siebie albo na uczelnie. Bylem na praktykach, było przyzwoicie, ale powiedzieli żebym wrócił za parę miesięcy bo teraz nie mają projektów(a później min krajowa na 3 mc żebym się znów sprawdził...).

W związku z tym, chce znaleźć pracę i wyjechać do Krakowa albo Wrocławia, badz innego miasta gdzie można znaleźć normalnie płatna prace na początku (dla juniora, nie przecenieniam się) z zarobkami o jakich ludzie tu na forum piszą, czyli przekraczającymi magiczne 2000.
Warszawa mi się nie podoba.

Gdzie mógłbym łatwiej jako junior dostać pracę w. NET? W którym miejscu byłoby łatwiej na początku się utrzymać za początkowe zarobki?

0

Do znudzenia: Krakow, Wroclaw, Poznan, Warszawa, Trójmiasto

0

Ja jako Junior zarabiam 3300 netto (Poznan). Znika problem utrzymania. Wszystko zależy jak się zaprezentujesz i co umiesz. Najlepiej wjechać na Pewniaka :)

0

Właśnie zastanawia mnie, gdzie łatwiej dostać pracę bez doświadczenia.

1

Wszędzie podobnie trudno/łatwo.

0

A co za różnica "gdzie łatwiej"? Wyślij CV do różnych miejsc i zobacz gdzie sie uda / gdzie zaproponują najwięcej i tyle ;]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0