Czy to dobra oferta?

0

Witam,

Dość długo pracuję na etacie jako programista, dostałem propozycję tworzenia serwisu webowego w ramach umowy o dzieło za 5400 brutto (za miesiąc). Czy to dobra oferta? Dodam, że chodzi o stolicę

0

Nie rozumiem pytania. Policz ile czasu ci to zajmie, podziel przez dzienną stawke i zobaczysz czy się opłaca czy nie.

0

Z grubsza licząc wychodzi coś w okolicach 30zł / h

1

Pod warunkiem, że pracy będzie tylko na 8 godzin dziennie, i tylko w dni robocze.
Ale tak w ogóle, to o co pytasz? Czy to dobra stawka dla Ciebie? Dla klienta? Czy na warunki warszawskie? Czy przy Twoim stażu i umiejętnościach?

0

Tak, pytam o to czy dobra w odniesieniu do mojego doswiadczenia (3 lata) i na warunki warszawskie

3

Jeśli czas tworzenia serwisu zdąża do nieskończoności, a ilość koniecznej do włożenia pracy jest stała i mniejsza niż nieskończoność, to tak - to jest dobra stawka. :D

Czyli - za mało danych, jak już ktoś wspomniał :)

0

Pół roku, kilka modułów, baza, Front end, wcf

0

Jeśli masz pracować 40 godzin tygodniowo, to biorąc pod uwagę, że twoje koszty i ryzyko rosną (brak urlopów chorobowego), masz trzy lata doświadczenia i jest to Warszawa to zdecydowanie jest to za mało.

Sam musisz policzyć jakie dodatkowe obciążenia masz przy takiej umowie, jakie korzyści, jakie ryzyko i porównać to z etatem. Wtedy będziesz miał jasność czy ci się to opłaca.

0

Jaka w takim razie byłaby przyzwoita stawka netto?

0

Dość enigmatyczne odpowiedzi, czy mam rozumieć, że ta stawka to kpina ze mnie? Na etacie dokładnie tyle teraz zarabiam ca 30 netto. Śledząc ogłoszenia i wątki tego typu z tęsknotą spoglądam na zagraniczne rynek pracy, gdzie płace są przejrzyste. Nie wiem skąd ta różnica i nie jest to teraz temat jaki mnie interesuje. 50 zł?

0

Nie. Po prostu Cię nie znamy, więc nie wiemy jak Cię wycenić.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1