Praca młodszy programista .net

0

Natrafiłem na ogłoszenie o pracę.
http://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-programista-c%23-net-gdynia,oferta,3443626
Wydaje się być dobrą ofertą jako pierwsza praca w zawodzie, jednak co z tym frontendem? Czy z reguły programiści są od front jak i backendu?

Lepiej zgłosić się do nich na praktyki, staż czy na młodszego?

Co do opisanych tam rzeczy to "znam" z wyjątkiem tych z frontendu. Co rozumiem przez to, że znam? Potrafię napisać z dokumentacją(często brakuje mi jakiegoś namespace, czy literki w składni i nie kompiluje się, oraz przykład) program do modyfikujący rekordy w bazie danych, snake.
Wzorce, wiem jakie są ale nagle z głowy zdecydować jakiego użyć a tym bardziej by w locie wymyślić jakiś przykład do zobrazowania go może być sporym dla mnie problemem. Zrobić bym to zrobił jednak potrzebował bym czasu na przemyślenia.

0

Dodam jeszcze jedno pytanie. Jeśli już dotrę na rozmowę to jaką podać stawkę? Zważywszy na to, że to by była pierwsza tego typu praca, na początku nie będę efektowny, zdaję sobie sprawę z tego, że wiele jeszcze muszę się nauczyć by spełnić oczekiwania.

1000 zł? 1500 zł?

0

na początku nie będę efektowny

Wiekszosc programistow nie jest efektowna przez cale zycie.

1000 zł? 1500 zł?

A bedziesz tam zamiatac chodniki? Jak ostatnio sprawdzalem, za programowanie wiecej daja...

0

Ty nie masz byc efektOwny a efektYwny, bo za dobry wyglad to nie placa :) co do widelek, to na forum poszukaj, w tym dziale co dales posta to co trzeci temat jest o zarobkach i podawane sa czasem widelki. twoje 1000, 1500 tam nie pasuje :D:D ogolnie, przejrzyj pierwsze 3,4 strony watkow i jak wtedy bedziesz mail pytania to doppisz.

0

Uczniowie się nie cenią. Prawdopodobnie autor nie wie, że taka kwota ledwo wystarczy na wynajem mieszkania+media. A coś jeszcze jeść trzeba, no i jakiś profit na przyszłość ;) Nawet jeśli mieszka z rodzicami, to idąc do normalnej pracy wypadałoby normalnie zarabiać.

0

"Do pracy możesz przyjść między 8 a 12." <3

0

Te frontendowe akurat najmniej istotne. Nauczysz się tego raz dwa, a jak będziesz musiał coś na szybko zrobić to w sumie wszystko wygooglasz, ważne żebyś znał język najważniejszy - angielski. Rok temu sam bym się tam pchał, fajna oferta pracy. :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1