Krótka praca na wakacje, jakiej i jak szukać

0

Skończyłem 1 rok informatyki (dzienne), nie szukałem przed wakacjami pracy na wakacje, bo nie wiedziałem jak mi się ułoży czas wolny :P Dopiero teraz mogę zacząć szukać, czegokolwiek na okres od paru dni do 2 miesięcy.

Jakie mam opcje? :P

W ciągu roku udało mi się złapać pracę jako programista PHP na zlecenie, ale jak potem szukałem jakiejś innej pracy w branży to każdy chciał na stałe i pełen etat (czasem z 3/5 albo 4/5 etatu się spotykałem), a takie odpadają.

Praktyki 3-miesięczne teraz to już też odpadają.

Jak wygląda sprawa z praktykami na 1/2 miesiące? Są takie, da rade coś znaleźć tak późno? Nie spotkałem się jeszcze z takimi ofertami, ale może źle szukam...

Zlecenia.przez.net itp...bitch please...

No i przeglądałem jeszcze prace w stylu pomoce na magazynie, w sklepach itp...ale tam to 6zł brutto/h a wyświetleń oferty po kilka tysięcy...Doniesienie bezpośrednio do firmy CV coś pomaga może?

Może są jakieś inne realne możliwości?

Thx!

1

truskawki też się raczej skończyły ;) nie sprecyzowałeś, czy chcesz zarobić, czy praktykować "w zawodzie"?

0

Zarobić.

0

A czemu praca na 1/2 albo 3/5 etatu odpada? o_O Większość dziennych studentów tak pracuje przecież na początkowych latach. (Na 4-5 roku już na 4/5 albo i na cały etat.)

0

Hehe, no tak, tylko że WAT ma taki plan że co tydzień są inaczej zajęcia ułożone...raz zajęcia są 8-16, innym razem 14-21, a jeszcze innym razem jedne zajęcia w środku dnia (a info o tym dzień przed ;)) Ciężko byłoby gdzieś przyjeżdzać na określone godziny.

0

@Fdsjkdfsj czy ja wiem czy to jest taki problem? Koderzy zwykle mają bardzo elastyczne godziny pracy. Ważne jest raczej żeby mniej więcej twój teamleader wiedział ile będziesz pracował w najbliższym tygodniu, a nie kiedy dokładnie będziesz w pracy. Dostaniesz jakieś taski i będziesz klepał jak będziesz w pracy i tyle. Kluczowe jest tylko to żebyś nie dostał tasków na 30 godzin w tygodniu kiedy będziesz tylko 15, bo się potem iteracja sypie :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1