Poszukuje praktyk lub stażu...

0
  • a dokładnie firm które podzielałyby moje upodobania technologiczne.

Jestem dalej studentem i posiadam jakieś tam doświadczenie w pracy. Niestety to właśnie owo doświadczenie powoduje, że piszę tutaj - to co robiłem ciężko nazwać rozwojem oprogramowania (utrzymanie :|). Chce to zmienić.

Czego poszukuje? Praktyk, stażu. Krótko mówić interesuje mnie web. Moim konikiem jest ASP.NET MVC (najlepiej 4). Z .netem mam styczność mniej więcej od dwóch lat (język c# ofc). Liznąłem zagadnienia front- jak i back-endu (ten drugi temat bardziej mnie interesuje).

Miejsce? Kraków lub zdalnie. Czas? Najlepiej wakacje.

Jeśli znacie jakieś firmy które przyjmują na praktykę, staż lub na stanowisko juniora - dajcie proszę znać :)

0

Ehh... Asseco, Comarch, IBM, Motorola, Sabre i masa pomniejszych firm... Jak byś tylko poszukał w google to byś już miał sporą listę firm przyjmujących na praktyki.

0

Chyba nie wyraziłem się do końca jasno :)

Nie szukam jakichkolwiek praktyk, a zajęcia w konkretnej technologii którą podałem. Assecco, IBM, Motorola - w Krakowie na pewno nie tworzą nic w ASP.NET MVC (a może się mylę?). Sabre - z tego co wiem .neta używają do wewnętrznych narzędzi i nie jest to mvc. Comarch - tak, rozmawiałem z jednych z ich pracowników i wiem że robią to czym się interesuje, ale wcześniej chciałbym się zorientować co do innych możliwości.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1