React czy Angular czy vue dla spring developera aby zostac fullstackiem

0

React czy Angular czy vue dla spring developera aby zostac fullstackiem, na razie sie nauczylem AngularaJs(bez komentarza). Pozdrawiam

0

To w czym najwięcej ofert pracy dla Full Stack Developera czyli pewnie Angular

2
Ro3ert napisał(a):

dla spring developera aby zostac fullstackiem

Nie ma co filozofować i szukać na zewnątrz. Wybierasz to, w czym pracują przy projektach w twojej firmie i ewentualnie próbujesz zmienić projekt wewnętrznie żeby poszerzyć obowiązki o zakres front-endu.

0

A jakbyście tworzyli własny projekt to na co byście się zdecydowali ? Angular/react czy coś innego?

0

Zobacz oferty, na które chciałbyś aplikować (albo tak jak @BraVolt napisał - popatrz na projekty, jakie są w twojej firmie, jeśli nie chciałbyś zmieniać firmy, a projekt) i się tego ucz, co jest w ofertach.

i tak framework frameworkiem, a najwięcej czasu zejdzie ci na zrozumieniu samego JavaScriptu.

1
LukeJL napisał(a):

popatrz na projekty, jakie są w twojej firmie, jeśli nie chciałbyś zmieniać firmy, a projekt) i się tego ucz

Na początek, przy pierwszych krokach na zupełnie nowym polu polecam jednak skorzystać z atutu pracy w firmie i tylko ewentualnie zmienić projekt (albo zgłosić chęć pójścia w tym kierunku - może się okazać, że nie trzeba będzie szukać daleko)

0

Z tego wszystkiego vue wydaje sie najlatwiejszy, ale dosyc rzadko pojawia sie w ofertach. Kroluje react/angular i jesli chcesz isc typowo w webowke to tutaj raczej bedziesz mial bardziej w czym przebierac.

A jakbyście tworzyli własny projekt to na co byście się zdecydowali ? Angular/react czy coś innego?

Ja do swoich projektow wybieram vue, bo tak jak wspomnialem jest bardzo latwy i praktycznie cala logike ma juz zawarta w gotowych modulach co pozwala mi na szybkie zbudowanie funkcjonalnego frontu.

1

@Ro3ert: Vue lub React, na pewno nie angular, patrząć na statystyki popularności front endowych frameworkow to angular umiera

0

IMO Angular jest dużo prostszy. Kolejna rzecz to w czystym Reacie cięzko będzie napisać aplikacje więc to nie jest nauka Reacta a jeszcze pierdyliarda innych bibliotek.
Co do wymierania uważam, że to nie jest prawda. Sam angular sie mocno rozwija i nie zauważyłem spadku projektów z jego wykorzystaniem na lokalnym rynku.

0

Ze swojej strony polecam Reacta, jednakże to wybór podobny do czegoś w stylu "lepiej uczyć się pythona czy js"? Najlepiej skupić się na dobrym zrozumieniu tego jak działa czysty javascript, może troche typescripta, css, algorytmy bo z doświadczenia wiem, że jeśli firma zobaczy ze masz odpowiednie zrozumienie tych rzeczy to uzna ze poduczenie się dowolnego frameworka to kwestia miesiąca.

Także skup się na czym Ci wygodniej i do nauki :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0