W sprawie

Odpowiedz Nowy wątek
2019-04-12 22:43
0

Nada tegol nie rozumiem. Mogę prosić o podanie kodu, który jak wkleję do pliku html będzie pokazywał automatyczną karuzelę zdjęć jak na stronie www: https://owlcarousel2.github.io/OwlCarousel2/demos/autoplay.html

Zależy mi na pełnym kodzie do takiego slajdera (karuzeli) zdjęć, abym mógł po zapisaniu w pliku html zobaczyć efekt jak na stronie autoplay.html
Niestety ten kod dołącza kilka bardzo trudnych plików js. , które pewno pisał sztab programistów i modyfikacja tego jest bardzo trudna.

.

Zobaczyłem te pliki js. Przecież to pisał cały sztab ludzi. Dajcie proszę jakiś prostszy przykład z tymi karuzelami, najprostszy z możliwych z pełnym kodem, aby to można było modyfikować. I oczywiście najlepiej w jednym piliku a nie w 10 plikach, bo tego pózniej zmodyfikować nie można.

Pozostało 580 znaków

2019-04-12 22:49
0

To jest tylko jeden z dołączonych do tej strony plików js. https://owlcarousel2.github.i[...]s/owlcarousel/owl.carousel.js Głowa boli.

Pozostało 580 znaków

2019-04-12 22:53
2

Kurna skończ zakładać nowe tematy. Nikt Ci nie napisze od zera gotowego przykładu.

Ludzie Ci już wytłumaczyli. Jak dalej masz problem, to może warto dać sobie z tym spokój? Bo tu tylko czytanie ze zrozumieniem dokumentacji się kłania + trochę myślenia.

Ogólnie takie tematy powinny być zamykane, szkoda nerwów...

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0