IntelliJ nie pokazuje wyniku kompilacji

0

Witam. Używam IntelliJ i postanowiłem zmienić sobie JDK na 13 (Project Structure --> SDKs na 13, --> Project - ProjectSDK: 13, Project level 13, --> Modules, Sourse 13 oraz Dependencies na Project SDK(13)) lecz po tej zmianie, gdy włączam kompilacje, wszystko się kompiluje bez błędów ale nie pokazuje mi się nic, tzn. otwiera mi się ten wiersz poleceń od dołu ale nie ma w nim nic napisane. Nawet głupie "Hello" się nie wyświetla jak użyje samego s.o.p Jak temu zaradzić? Chciałem wrócić do poprzedniej wersji ale jest to samo :(

0

A czemu coś się ma pokazywać? Przeciez kompilacja NIE URUCHAMIA programu.

0

Może moja wina początkującego, uruchamiam Shift+F10 czyli Run. Coś pokombinowałem i uruchamia się w 13, ale w debugu mam komunikat "OpenJDK 64-Bit Server VM warning: Sharing is only supported for boot loader classes because bootstrap classpath has been appended"

0

Pics or it didn't happen.

0

Mówisz i masz
titlehttps://postimg.cc/zVz1GLyc

0

No i gdzie jest problem? Ja tam widze Hello World.

0

Napisałem że się uruchamia ale mam w debugu error i nie wiem co to jest w ogóle. Wcześniej tego nie było.

1

Jeśli postawisz breakpoint i debugger zatrzyma się na wskazanej linijce, to na znaczy, że „debug działa” i nie przejmuj się na razie tym warningiem.

Natomiast bycie początkującym nie usprawiedliwia męczenia nas tutaj bez uprzedniego odpytanie Google: https://stackoverflow.com/que[...]ader-classes-because-bootstra (pierwszy wynik po wklejeniu treści błędu)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0