Github z projektami z udemy i innych stron

0

Chciałbym za jakieś pół roku startować na juniora. Zastanawiam się, czy jest sens wrzucania na swój github (na którym jest pusto) projektów/tutoriali np z udemy lub innych. Sam jeszcze nie jestem w stanie tworzyć swoich projektów, ale jakbym robił krok po kroku i commitował zmiany (idąc zgodnie z tutorialami), to przynajmniej pokazałbym, że prac uję bardzo regularnie. Co sądzicie?

0

Pisałem kilka razy, kopiujesz z tutków, podpisujesz jako swoje i wrzucasz na githuba.

0

Oczywiście z adnotacją, że projekt jest z danej strony. Pytanie czy to ma sens :)

0

Jeżeli chcesz za pół roku startować, a nadal jesteś na etapie podążania za tutorialem i totalnego braku samodzielności pod tym kątem, to ja bym się poważnie zastanowił czy to nie za wcześnie trochę.

Co do wrzucania projektów z udemy... Nie, to nie ma sensu, bo nie świadczy o niczym poza tym, że jesteś w stanie skorzystać z tutoriala.
Nie lepiej byłoby jednak spróbować obejść się bez tutków i kombinować? Jest trudniej, ale nauczysz się nieporównywalnie więcej, niż głupawo przeklepując kod.

0

To już lepiej jakiś swój pomysł rzeźbić - pierwsze co mi przychodzi do głowy to jakaś wypożyczalnia, czy coś. Sam coś takiego robię, ale do użytku organizacji w ramach swojej inicjatywy. Zaimplementuj tam jakąś walidację, logikę i masz już fajnego cruda z logiką biznesową w portfolio.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0