Android, GitHub - zwiększenie przestrzeni w aktywności

0

Witam

Mam problem z moją aplikacją, mianowicie mam za mało miejsca w aktywności żeby pomieścić potrzebne mi elementy ( Muszę mieć tam około 50 przycisków). Myślałem na ScrollView który będzie mi przesuwał ekran w prawo i w dół, ale po kilku godzinach poszukiwań nie udało mi się niczego sensownego znaleźć ani wymyślić, więc napisałem na Stack Overflow i dostałem w odpowiedzi link:
https://github.com/myntra/droid-uiscrollview

Niestety po przeczytaniu tego co tam jest kilka razy i próbach wprowadzenia tego aplikacji wyskakiwały mi same błędy. Jestem początkujący, więc podejrzewam że robię coś źle :(
Wie ktoś jak powinno się tego użyć krok po kroku żeby w danej aktywności to działało, albo zna inny sposób żeby zwiększyć przestrzeń ?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc

0

Nie paczalem na kod ale wg mnie takie coś jak na gif z gh będzie cholernie nie fajne dla usera może coś innego wymyśl

0

opisz po co Ci 50 elementów, może uda sie wymyslić coś sensowniejszego, ale od razu Ci podpowiadam że jeżeli potrzebne ci 50 elementów na ekranie mobilka to coś zostało zchrzanione na etapie UX design

0

50 przycisków? Tak jak przedmówca napisał, to znaczy że źle to wymyśliłeś. Ja bym taką aplikacje wywalił od razu do kosza. Lepiej przemyśl to jeszcze raz, pogrupuj opcje. W ostateczności możesz użyć listy (RecyclerView + CardView) i wywoływać twoje akcje po kliknięciu na item.

0

P.S. jak się powinno tego użyć, to jest tam przecież pokazane: https://github.com/myntra/droid-uiscrollview/tree/master/app więc o co pytasz?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1