Nieskonczony loop switch

0

Dobra, jestem nowy na forum, więc za wszytko z góry przepraszam. Mam pewien problem, nie widzę sensu umieszczać kodu, gdyż w samym kodzie nie ma błędu widocznego jako tako. Więc tak mam nieskończoną pętle w switch case. Dokładniej, mam menu na do while i switch case, takie standardowe, i w nim mam zagnieżdżone drugie menu tez na takim samym mechanizmie. I teraz tak wybieram jedną opcje z 3, wchodzę do następnego switcha wybieram kolejną opcje z 3 i wszystko fajnie extra, tylko instrukcje w tej jednej wybranej opcji się zapętlają. Mam podać imię i nazwisko, po czym powinno mnie cofnąć znów do 3 opcji ale tak nie robi, tylko po raz n pyta o imię i nazwisko. W java da wgl zrobić się switch case w switch casie? jest jakaś inna metoda na to? Bo nie rozumiem czemu mi to nie działa.

0

Brzmi, jakbyś miał bezpośrednio switcha w switchu, czyli kompletny brak czytelności.
Napisz ten swój kod z podziałem na odpowiednie metody.

0

http://pastebin.com/vqbmd9uU Umieściłem tą część kodu z którą mam problem.

0

Tak jak mówiłem, wydziel ten kod na osobne metody, tak aby każda z nich mniej-więcej mieściła się bez przewijania w obrębie jednego ekranu (szerokości i wysokości).
Nie wspominam oczywiście, że generalnie ten kod jest słabej jakości - mieszasz polskie nazewnictwo z angielskim etc., etc.

1

@Siedlec problem z tym kodem da się rozwiązać tylko w jeden sposób:

Kill_it_With_Fire_Aliens-s576x304-132453.jpg

Przepisz to od nowa, tym razem z głową a nie w jednym wielkim bloku.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0