Utworzenie Activity [Android]

0

Witam, tak jak w temacie- mam problem z intalacją androida. Pobrałem wszystkie niezbędne składniki do tego żeby można było stworzyć najprostszy program, ale jednak coś jest nie tak.. Problem mam przy tworzeniu activity (chciałbym na razie uruchomić najprostszy program..)

Posiadam androida z wersją 2.3.3

darmowy hosting obrazków

Potem dwa razy next, no i tu powstaje problem, bo nie mogę wybrać Blank avtivity.

<img src=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0fef5ee38646.png alt=hosting zdjęć zapodaj.net />

Skutkiem tego jest:

<img src=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fc17ae39187.png alt=hosting zdjęć zapodaj.net />

Mógłby mi ktoś powiedzieć co jest nie tak ? Przy instalacji korzystałem z manuala, a później to już różnych tutoriali ale nie znalazłem rozwiązania..

PS Nie znalazłem podkategorii- "Android" więc uznałem, że do kategorii Java ten temat najlepiej pasuję..

0

Masz przecież komunikat, że możesz to wybrać w API 14 a masz wybraną wersję 10, zmień przy tworzeniu projektu wersję API.

0

No masz napisane jak byk przecież, wygenerowane z wizarda Activity używa jakiegoś ficzera który jest wspierany od API 14.
Możesz ręcznie stworzyć aktywność poprzez utworzenie klasy dziedziczącej po Activity i dodaniem wpisu w pliku AndroidManifest. Pytanko, musisz używać tak starej wersji Androida? ;) I dobra rada, zainstaluj Android Studio :)

0

Ale jeżeli na telefonie mam wersje 2.3.3 (API 10) ? To jeżeli wybiorę API 14 to nie będzie jakiś kolizji ? (na razie chce na AVD poćwiczyć) A co do Android Studio to nie wiem, myślałem, że Eclipse jest równie dobry.

0

Żeby uruchomić appkę na telefonie Androidem 2.3.3, min. required SDK musi być ustawione API 10 (bądź niżej).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1