repozytorium kodu

0

Witam serdecznie.

Chciałbym wykonać coś takiego, a mianowicie stworzyć coś na styl proxy repo po między głównym repo a wy-checkout-owanym kodem. Korzystam z svn-a. Na początku nadmienię, że branche odpadają.
Proxy repo wykorzystał bym do czegoś na styl pośrednich commit-ów, a dokładnie mówiąc, do proxy commit-ował bym zamiany, które uznałbym za pewne. Gdyby się uzbierała paczka, przesłałbym(commit-nał) całość z proxy do głównego repo. Próbował ktoś czegoś takiego lub może wie jak to zrobić ?

Pozdrawiam.

0

Ale po co skoro systemy 3 generacji takie coś już mają. Chcesz wymyślać gita na nowo? o_O

0

A może zmieniłbyś na Git'a. Jest badziej elastyczny i z tego co pamiętam to można sobie takie repo zgrać lokalnie (po zgraniu nie musisz mieć nawet podłączonego internetu) i robić takie pół-commity.

0

Heh gdybym mógł zmienić na gita lub mercuriala to już bym to dawno uczynił ;). Po prostu chcę sobie pomóc w pracy. Jak coś idzie do testów to nie robimy commitów, a pracować trzeba. Czasem jak coś się walnie jest dużo zwrotów to to trwa trochę w związku z czym parę innych zadań mam już zrobionych i czekają na commit. Po jakimś czasie zapominam co powinienem commit-nąć, a czego jeszcze nie . Chciałem sobie ułatwić jakoś życie :)

1

git świetnie sprawdza się jako klient svna. Dochodzą Ci trzy nowe komendy do gita,a repozytorium svna widziane jest jako remote gita do którego normalnie pushujesz.

0

Haaa dzięki. Właśnie takiego rozwiązania szukałem. Raz jeszcze dzięki ;)

Pozdrawiam.

0

Zawsze jest też SVK http://pl.wikipedia.org/wiki/Svk

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1