Devcastzone i nie tylko.

0

Korzystał ktoś z kursu Spring
Znam pobieżnie podstawy JEE6 jednak chciał bym zacząć coś na poważnie robić w tym kierunku a wszędzie każdy korzysta ze Springa więc i ja chciałem pójść tą ścieżką. Zainteresowałem się tym kursem bo tego typu materiał pozwalają szybko i w miarę bezboleśnie opanować temat oczywiście podstawy.

Co sądzicie o tej ofercie i o samym pomyśle rzucenia się na Springa? Może macie inne propozycje niż Spring. Dzięki za każdą odpowiedź.

0

Za trochę ponad 50 zł masz nową książkę (albo ebooka) o springu w helionie. Devcastzone już przeglądałem, inicjatywa i tematyka kursów świetna, ale ceny są zaporowe jak dla mnie. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że płacisz tylko za kilka godzin, oznacza to więc, że jak będziesz chciał coś obejrzeć ponownie, będzie się to wiązało z ponownym wydawaniem pieniędzy. Zawsze jeszcze jest youtube (wbrew pozorom można znaleźć naprawdę świetne wielogodzinne kursy, ale czasami mają mało wyświetleń i trzeba się naszukać). Jest jeszcze lynda.com (z bodajże 7 dniowym okresem próbnym).

0

Co do książek nie wydaje mi się aby prowadziły one krok po kroku od podstaw. To właśnie powoduje że się interesuje innymi źródłami.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0