Wartość programu.

0

Jako że to mój pierwszy projekt na zlecenie i w zasadzie nie znam rynku, prosilbym o wycene tego programu, gdyz nie wiem ile wziąć za wykonanie. Krótko o programie. Słuzy do rejestracji klientów w pewnym lokalu uslugowym. Wykorzystałem baze danych HSQLDB. Pracownik lokalu wpisuje dane klienta w dosc szczegolowym formularzu (imie, nazwisko, pesel, nr dowodu, adres itd), te dane trafiaja do lokalnej bazy danych na dysku twardym. Moim zdaniem program jest mocno dopracowany, gdyz jest mozliwosc obejrzenia calej bazy danych w osobnym okienku, szczegolowego przefiltrowania jej, edycji rekordow. Dodatkowym usprawnieniem sa automatyczne podpowiedzi przy wpisywaniu w formularz, tzn jezeli juz jakiegos klienta mamy w bazie, to wpisujac pierwsze cyfry jego peselu, nru dowodu lub litery nazwiska w okienku pod JTextFieldem pojawiaja sie podpowiedzi - po kliknieciu uzupelnienie pozostalych pol. Kazdy klient musi otrzymac cos w stylu biletu ze swoimi danymi, dlatego po kliknieciu odpowiedniego przycisku nastepuje drukowanie na drukarce paragonowej. Ile mógłbym wynegocjować?

Pozdrawiam.

0

Dajmy na to że 50zł/roboczo-godzinę.

0

W tym rzecz ze nie chce w ten sposob wyceniac gdyz troche mi to zajelo, a pewnie doswiadczonemu programiscie zajeloby to duzo mniej (ja jestem studentem drugiego roku informatyki i z niektorymi rzeczami mialem pierwszy raz stycznosc, np z obsluga bazy danych). Poza tym nie notowalem ilosci spedzonego czasu, ale na pewno nie byl to jeden dzien, a nawet nie trzy tylko troche wiecej.

Czy 600zl to dobra propozycja?

0

programiści z największej spółki kapitałowej w Polsce ASSECO POLAND S.A., która zakupiła w USA spółkę wartą 500 mln dolców (albo złotych) i ostatnio przejęła ZETO, biorą 20zł za roboczo-godzinę z tego co pamiętam. No, ale praca pracy nie równa, a ja się na finansach nie znam.

0

600zł, to nawet jak na klepacza z zlecenia.przez.net grosze.. Ciężko mi to wycenić, ale śmiało kilka razy więcej możesz powiedzieć.

0

Dzieki za odpowiedzi, rzuciliscie mi troche swiatla na stawki za programy. Sprobuje potargowac sie o 1000zl.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1