Budowanie aplikacji JEE Maven'em

0

Witam,

Mam dziwaczny problem.
Stworzyłem prostą, typową (CRUD) aplikację w JEE(JSF+EJB), działającą na Glassfishu. Wszystko jest działa i jest ok...
...do czasu kiedy przenoszę klasy do projektu budowanego za pomocą Mavena.

Projekt Maven'owki zawiera moduły war, ejb oraz entity, w tym ostatnim znajdują się klasy encyjne. Pliki POM poszczególnych modułów zawierają odpowiednie zależności, tak że cały projekt buduje się lokalnie bez problemu.

W momencie kiedy wrzucam aplikację na Glassfisha, serwer zwraca mi błąd, że kontroler widoku z modułu war nie może odnaleść klasy encyjnej Ledu.was.bat.entity.City

I nie wiem skąd on sobie dokłada literkę L na początku, bo pakiet o takiej nazwie nie istnieje (tylko edu.was.bat.entity)! Nigdzie nie ma literówki (gdyby była to projekt nie zbudował by się lokalnie).

Mimo wszystko postanowiłem przejrzeć folder projektu w poszukiwaniu tej nazwy pakietu i Ledu.was.bat.entity zostało wyszukane w skompilowanych klasach: City oraz wszystkich, które z niego korzystają... po zdekompilowaniu nie ma śladu po literze L w nazwie pakietu!

Magia?

Mało tego Glassfish informuje mnie, że mój EJB nie spełnia wymogów stawianych przed tym modułem. Mimo, że klasy zostały po prostu przekopiowane z pierwotnego projektu do tego budowanego za pomocą Mavenem...

Ręce opadają...

Jeśli potrzebne są Wam jakieś logi albo wgląd w pom'y itp to zamieszczę

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

0

Jeżeli masz aplikację składającą się z ejb i części webowej, to powinieneś zbudować eara. Część webowa idzie do wara wewnątrz eara, a ejb do oddzielnego jara w tym earze (nie do liba wara)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0