obsługa bluetooth bez bluesoleil

0

Witam

Mam takie pytania może ktoś z was będzie w stanie mi odpowiedzieć.

Napisałem już sobie aplikację na bluetooth pod j2se przy pomocy biblioteki bluecove, tylko ona niestety potrzebuje koniecznie do działania bluesoleil, który jest niestety płatny. Istnieje może jakaś biblioteka która jest w stanie obsłużyć bluetooth bez bluesoleil?.

Pytanie numer dwa w jaki sposób najlepiej rozwiązać wysyłanie danych z PC na komórkę przy wykorzystaniu PUSH. Chodzi mi dokładnie o to żeby po podłączeniu do PC na telefon zostało wysłane od razu żądanie które w efekcie wyświetliło by się na telefonie. Coś w stylu czy chcesz przyjąć dane od PC. Szukałem dużo na ten temat w google i ogólnie z tym ciężko może ktoś z was z czymś takim miał styczność?

No i ostatnie pytanie nr 3 czy da się obsłużyć powiedzmy 3 interfejsy BT w jednym kompie tak jak by każdy był innym kompem?

Tylko proszę nie piszcie mi poszukaj se na google bo tam już sporo szukałem i niestety zero konkretów.

Pozdro 4 all

0

A to: javax.bluetooth.*
nie starcza ?

Jesli twoj sprzet jest oparty o BlueSoleil to i tak kicha. Ta firma jest dla mnie pogieta ... kupilem kiedys sprzet z BT i po SP3 sterowniki sa niekompatybilne i MUSZE je od nich kupic (wychodzi taniej kupic sprzet oparty o innym stosie).

0

No właśnie problem jest w tym, że javax.bluetooth wymaga stosu BlueSoleil, a potrzebuje to obejść jakoś tylko nie wiem czy się da :/.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1