Siemacie

Mam taki problem: muszę napisać programik na komórkę - trener słuchu. Kłopot jest taki, iż obsługa dźwięków w j2me jest dla co najmniej zawiła i ciężko znaleźć dobre żródło informacji na ten temat. Praktycznie wszystkie teksty jakie znalazłem traktują ( i to dość pobieżnie ) o obsłudze midi, a to mnie nie urządza :-/
Orientujecie się może czy jest możliwość zmuszenia komórki do zagrania dźwięku o ściśle określonej częstotliwości i barwie (najlepiej kilku takich dźwięków jednocześnie) bez używania midów ? Jeśli takiej opcji nie ma to może znacie jakiś sposób na jednoczesne odegranie wielu plików midi, łączonych w czasie działania aplikacji.
Kolejna sprawa: czy można wpływać na wysokość odtwarzanego mida? Przydałaby mi się taka opcja do ćwiczenia "porównywanie wysokości dźwięków".

I jeszcze jedno (niezwiązane z samym j2me): zegary w komórkach. Na jaką częstotliwość piknięć metronomu (taki feature tez chciałbym zrobić) mogę sobie w miarę bezpiecznie pozwolić w SonyEricssonach serii k5xx wzwyż ?

Będę niewymownie wdzięczny za wszelkie wskazówki, linki itp :-)

Pzdr

Piotrek