Witam ;-)

Jako, że nie samą bazą danych człowiek żyje, mam do napisania aplikację na MVC-JAVA SE, i chciałbym poprosić o porady, czy moje zrozumienie MVC i jego implementacja w tej konkretnej aplikacji będzie/jest wporządku.

Aplikacja to System Rezerwacji Pojazdów dla jakiejś firmy X-jest to aplikacja do mojego portfolio, nie żadna komercyjna.

Częśc UML prezentuje się następująco, to jest początkowy zarys(niedopracowany), który dostosuje jak już "główna architektura" będzie zrobiona.
4b377cd5f6.png

Przykładowy proces tworzenie rezerwacji, odbywa się on w kilku etapach.załóżmy, że użytkownik przeszedł już wszystkie etapy, obiekty które są w powyższym diagramie już istnieją wypełnione danymi i teraz pytanie:

1)Stworzyłem oddzielny kontroler dla tworzenia rezerwacji "HireController", użytkownik klika "Create Reservation".Do hire controllera(do metody createHire() ) wysyłany jest obiekt "Hire" z powyższego diagramu.W hire controllerze w metodzie createHire() tworze wystąpienia DAO dla poszczególnych tabel i wysyłam obiekty wypełnione danymi z użyciem obiektu HIRE(moze diagram tego nie przedstawia jeszcze ale będzie można dostać się z tego obiektu do wszystkich potrzebnych). Czy to jest dobre rozumienie MVC?

Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc ;-)