Prośba o sprawdzenie diagramu UML.

0

Witam, proszę bardzo o sprawdzenie diagramu UML. Jest to pierwszy diagram UML, który udało mi się stworzyć, więc za wszelkie sugestie i poprawki będę bardzo wdzięczny.

Co diagram przedstawia: Złomownia.

Celem budowy systemu, jest automatyzacja i archiwizacja wystawianych certyfikatów o kasacji pojazdów zarówno osobowych jak i innego typu. Ponadto dane klientów, oraz usług będą przechowywane w bazie danych. Następnie z każdego samochodu wyodrębnione zostaną części samochodowe. Te które są sprawne i nadają się do sprzedaży zostaną wystawione na aukcjach internetowych.

Administrator (na diagramie po lewej stronie): Administrator systemu mogący utworzyć innych użytkowników i edytować ich prawa dostępu.

Użytkownik, pracownik (na diagramie po prawej stronie): Zwykły użytkownik systemu (pracownik) może dodawać/usuwać/edytować pojazdy, części oraz klientów i dodawać aukcje, drukować certyfikaty. Drukować raporty obrotów.

0

Jak dla mnie za dużo tu jest naciapane. Zarządzanie np. użytkownikami niejako z definicji jest zbiorem operacji CRUD (create, retrieve, update, delete), dlatego nie rozdrabniałbym się na pierdoły. Diagram powinien być maksymalnie prosty.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0