Pomoc z projektem z inżynierii oprogramowania

0

Witam!

Mam do zamodelowania system rejestracji samochodu używanego. Model z tematyki analizy strukturalnej ze wszystkimi diagramami tj: DFD, ERD, Specyfikacja procesow atomowych, Slownik danych oraz STD(w razie koniecznosci).

Potrzebuje pomocy jak zaczac i jak sie za to zabrac, a najlepiej jesli ktos majacy umiejetnosci i chec skontaktowalby sie ze mna via mail w celu konsultacji przy etapie projektowania przeze mnie tego systemu. Potrzebuje wiecej informacji na ten temat.
Bardzo prosze o kontakt i pomoc.

0

Pokaż co zrobiłeś i w czym konkretnie masz problem.

0

Wyslane na priv.

0

No wiesz, nav'owi nie chodziło o to, żebyś się z tylko nim podzielił swoją pracą :D
To jest forum, masz problem, opisujesz go tutaj - w miarę dokładnie, pokazując co zrobiłeś, z czym masz problemy - wtedy ktoś może będzie Ci w stanie pomóc.
Więc... czekamy wszyscy z niecierpliwością, aż na forum pokażesz co zrobiłeś i opiszesz z czym masz problem...

0

Mam wypisane w DFD w zasadzie wstep, czyli proces - rejestracja pojazdu, terminatory - wlasciciel i rejestrator, oraz przeplyw od wlasciciela do rejestratora, od rejestratora do rejestracji pojazdu -> to jest jedyny proces oraz dalej przeplyw do rejestratora i wlasciciela. W ERD mam encje - samochod, wlasciciel, rejestracja, ubezpieczenie, przeglad ale zadnego diagramu jeszcze nie mam. Mam problem z tym na jakim poziomie szczegolowosci mam to zrobic oraz jak zrobic DFD i ERD od poczatku do konca, zebym juz to mial skonczone.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1