Kurs CNC

0

Witam, poszukuje kilku dobrych kursow CNC, wiadomo ze sam kod bedzie nieco roznil sie na poszczegolnych maszynach ale zazwyczaj nie wiadomo na jakiej maszynie bedzie sie pracowalo a znajac temat ogolnie latwo sie bedzie przystosowac do czegokolwiek, wiem ze sa google jednak jestem w o tyle nieciekawej sytuacji ze nie znajduje sie w Polsce a dostep do internetu mam ograniczony w bardzo duzym stopniu czasem i funduszami. Moglbym tylko kilka kursow wzucic do odtwarzacza mp3 :) a pozniej isc na troche do cafe i pocwiczyc na jakims symulatorze. W zwiazku z tym co napisalem bardzo prosze o wyrozumialosc i pomoc.

Pozdrawiam azgon ;)

0

Jeszcze mnie nie zmuszają do uczenia się programowania obrabiarek CNC, więc dokładnych informacji na ten temat nie mam.

ogólnie:

FANUC:

SINUMERIK:

Jak już będziesz pracował na maszynkach to daj znać, mam parę detali do wyfrezowania ;P

0

Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach organizuje kurs "Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC" w zakresie podstawowym.

Kurs obejmuje 40 godzin zajęć 8 godz. x 5 dni (wykłady + ćwiczenia wykonywane samodzielnie przez uczestników) z zakresu programowania i obsługi obrabiarek numerycznych (tokarka, frezarka)
ze sterowaniem SINUMERIK 810.

Zakres kursu może ulec zmianie po uzgodnieniu z zainteresowanymi. Uczestnicy otrzymują niezbędne materiały szkoleniowe. Koszt kursu około 600-800 zł w zależności od ilości uczestników.

Ukończenie kursu udokumentowane jest zaświadczeniem wydanym przez organizatora. Istnieje możliwość zakwaterowania i internacie szkoły obok CKP za opłatą.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację i prowadzącym:
Emil Baj tel.: 605 856 005 [email protected] lub tel. CKP: 025 6330686 [email protected]

0

Witam Znawców
Chciałbym nauczyć się programowania obrabiarek CNC. Od czego powinienem zacząć? Podane powyżej linki do kursów są raczej dla obeznanych w temacie. Może ktoś zna coś dla absolutnego nowicjusza.
Pozdrawiam

0

http://cnc.info.pl polecam gorąco.

0

Zapraszamy na www.startcnc.pl

Firma START CNC organizuje kursy obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie - od fryzjera po spawacza.

START CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC.

Gwarantem efektywności naszych szkoleń jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna. Przekazujemy wiedzę opartą na doświadczeniu, wykorzystując przy tym nowoczesne i skuteczne metody kształcenia.
Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie.
Ze swej strony gwarantujemy więc wysoki poziom merytoryczny szkolenia.

Zapraszamy na www.startcnc.pl

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1