darmowy serwer Proxy

0

Witajcie! Czy zna ktoś jakiś darmowy serwer proxy czy coś w tym stylu ? Bo mam problem:
Wchodząc na stronę digitalart.org wyrzuca stronę, że nie może połączyć (standardowy IE)... natomiast z kawiarenki internetowej bezproblemowo łączy... jedynym z mojej strony "pomysłem" jest fakt, że dali bana na mojego hosta (ehh jak ja lubie czasami wchodzić na jakąś stronę pierwszy raz od roku i zobaczyć, że ktoś z podobnym hostem narozrabiał...)... Więc chyba łączenie się przez proxy dąłoby pożądany efekt...
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Theriel

0

w3cache.icm.edu.pl

0

niestety, ten serwer proxy działa poprawnie tylko, jeżeli korzysta się z tekstowego lynksa lub netscape, a ja niestety stukam spod winshita... (mój Debian znowu strajkuje i trochę potrwa zanim go naprawię...)

0

To jakim cudem ja go używam pod IE już od 4 lat?
A Lynx/Links jest też pod Windowsa.

0

wybacz, źle się łączyłem... ale... jak sprawdzić czy łączę się przez proxy (na pewno) czy nie ?

0

Kliknij w swój profil na 4p i tam masz ostatnie logowanie... patrz host w [code]Ostatnio z IP[/code]:)

0

no i lipa - (dial-3135.lubin.dialog.net.pl, ) - tego hosta miałem i mam.... w proxy wpisałem "http://w3cache.icm.edu.pl/wroclaw.pac" - jezeli wpisuje "http://w3cache.icm.edu.pl/" to mi non-stop wyrzuca gdziekolwiek bym nie wchodzil strone w3cache...

P.S. Jaki port ??

0

no i lipa - w proxy wpisałem "http://w3cache.icm.edu.pl/wroclaw.pac"

litości! po pierwsze nie http, bo to nie ten protokół, po drugie - to ma być adres serwera, więc nie podawaj plików! wpisz w opcjach internetowych->połączenia->ustawienia sieci LAN jak pan Bóg przykazał "w3cache.icm.edu.pl" (bez cydzysłowów), i będzie dobrze.
[glowa]

[dopisane]

Również dotyczy bez "http".

tak, tylko że tego nie napisałeś we wcześniejszym poście, więc daj sobie na wstrzymanie.
a że nie doczytałem tekstu przy guziku "ustawienia lan" - niedopatrzenie, przepraszam.

0

Jeżeli już mnie obijasz o wszystkie możliwe kąty, to z łaski swojej, ku pamięci, raczyłbyś przeczytać chociaż post, który napisałem. Może powtórzę:

jezeli wpisuje "http://w3cache.icm.edu.pl/" to mi non-stop wyrzuca gdziekolwiek bym nie wchodzil strone w3cache

Również dotyczy bez "http".

A co do "plików" - próbowałem wszystkiego, więc się nie dziw, że czasami staram się do Warszawy przez Paryż jechać.

Aha, zapomniałem dodać:

opcjach internetowych->ołączenia->ustawienia sieci LAN

Mistrzu, tam jest takim ładnym druczkiem napisane "te ustawienia nie są stosowane dla połączeń telefonicznych", więc w moim wypadku preferowane byłoby skorzystanie z ustawień danego połączenia. (ISDN, łącze 'wdzwaniane')

//dopisane:
Wybacz, że tak 'agresywnie' i błędnie zacząłem mówić, ale jestem trochę już zdenerwowany i równie zasmucony faktem, że nie mogę sobie w żaden sposób pomóc... ;-( . Mimo wszystko, dziękuję.

//dopisane 2:
Dzięki za wszystko, naprawdę! po prostu wystarczyło określić port, czego nie zrobiłem (nie wiedziałem jaki) wcześniej! Po wpisaniu 8080 wszystko stało się o wiele piękniejsze #-D. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję (i przepraszam za moje wcześniejsze zachowanie...)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1