Zlecę napisanie skryptu vpn

0

Witam

Nie wiem czy to możliwe ale napiszę.
Czy jest możliwość napisania skryptu żeby wszystkie strony wczytywalo przez YouTube albo netlix, korzystam z karty sim voxi i strony takie jak netlix YouTube są bez limitu danych, chciał bym przynajmniej na Windows 10 bo mam laptopa gdyby ktoś napisał skrypt by sieć myślała że oglądam YouTube i nie pobierała mi danych za granicą a tak naprawdę to jestem na stronie internetowa.tv, lub też czy dało by się to na androida? Ktoś na jakiś pomysł czy się wgl da i ile by mnie to kosztowało?

1

No chyba raczej się nie da:)

3

@UglyMan: da się, tylko trzeba Googla poprosić żeby pod jakimś adraesm z YouTube wystawił cały internet. Grzecznie poprosisz to zrobią:)
Pytanie jest do Googla ile wezmą za taką usługę i czy się podejmą.

A poważnie to można powiedzieć, że się nie da. Były już takie wątki ale jakoś nie umiem w "ta wyszukiwarka na forum".

0

Dziękuję bardzo no nic myślałem że technika idzie do przodu a tu jednak nie 😁

2

To nie jest nawet kwestia techniki — jak Ci pisali wyżej, jak namówisz Google’a, to to jest jak najbardziej do zrobienia.

To jest kwestia zgody — zgody na to, żeby ktoś wykorzystywał Twoje łącze i Twoje zasoby serwerów. Łącze, bo to działa na zasadzie „podaj cegłę” — jak chcesz coś zdobyć od Google’a, to Google to musi najpierw ściągnąć z miejsca pochodzenia, a potem przesłać Tobie. A zasobów, bo zapytania sieciowe, chociaż bardzo „tanie”, nie są za darmo…

2

tl;dr: zapomnij

Trzeba by wiedzieć w jaki sposób twój dostawca rozpoznaje czy ruch jest z youtube, bo generalnie wcale nie jest to takie znowu oczywiste. Weźmy pod uwagę że dla dostawcy internetu to jest ruch z "jakiegoś serwera", a to wszystko cloud więc tych serwerów są tysiące. Jeśli np. dostawca patrzy na jakiś IP-range to może da się złapac instancje w GCP która jest z tej samej puli i tam postawić sobie VPNa? Za dużo niewiadomych żeby realnie coś tu poradzić.

0

Nie dałeś szczegółów co jeszcze zawiera ten pakiet - z tego co widzę to ma też Endless Social Media a tu już łatwiej. Można napisać bota który za pomocą chatu na choćby facebooku będzie Ci przekazywał cały Internet.

Tylko będzie to bardzo wolne, po drugie pod gwiazdkami piszą że "endless" oznacza 20GB i najtańszy pakiet kosztuje £10 czyli ~50zł. Pytanie brzmi - czy nie da się czasem znaleźć normalnie pakietu w polsce na 20GB roamingu w jakiejś sieci za 50 zł?

A w ogóle zazwyczaj najtaniej wychodzi kupienie lokalnej karty i nie korzystanie z Internetu w roamingu tylko normalnie z kraju w którym jesteś. Wyjeżdżasz z kraju to zwyczajnie niszczysz simkę i kupujesz nową w innym

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0