Witam!
To mój pierwszy wątek na tym forum, a z Matlabem też zbyt dużo nie miałem do czynienia, dlatego z góry dziękuję za cierpliwość dla nowicjusza :)

Mój problem przedstawia się następująco. Posiadam bazę plików w formacie *.csv, każdy zawiera dane z odpowiedniego dnia np. "MS_18-01-01" itd. Mam już opracowany kod, gdzie wczytuję dane z takiego pliku, pracuję nad nim i na końcu zapisuję wyniki do danej komórki w innym pliku Excela. Za każdym razem, gdy przechodzę do kolejnego dnia, muszę wpisać nową nazwę pliku, a także numer komórki do której chcę ją zapisać. Problem leży w tym, że tych plików mam 380, a może ich być niedługo więcej, dlatego chciałbym to w jakiś sposób zautomatyzować.

Mam pewien pomysł, ale nie potrafię go zrealizować. Chciałem stworzyć tabelę w Excelu, gdzie w jednej kolumnie byłyby numery id, a w drugiej nazwy plików. Wtedy wczytywałbym dane z pliku po jego nazwie pobranej z tej tabeli, następnie dalsza część programu, zapis do komórki i na końcu inkrementacja numeru id, tak by pętla robiła kolejny plik.

Czy macie pomysł jak to wykonać? A może macie inny sposób? Czy inkrementacja numeru komórki, do której zapisuję wyniki może być przeprowadzona tak samo?

Mam nadzieję, że jasno to przekazałem, jeśli nie to proszę o pytania, postaram się jak najszybciej doprecyzować myśl.

Pozdrawiam