Kopiowanie plików

0

Witam.

W udostępnionym katalogu codziennie generują się określone pliki CSV. Jakim skryptem mogę skopiować tylko te pliki, które pojawiły się w katalogu dzień wcześniej?(czyli tak żeby nie kopiować całej zawartości katalogu).

Z góry dzięki za pomoc

0

Jeśli w katalogu docelowym są skopiowane wcześniej pliki CSV, to starczy *xcopy .csv katalog_docelowy /D

0

Właśnie chodzi jeszcze o to, że po przekopiowaniu plików w docelowe miejsce są one później importowane do pewnego programu i przenoszone znów w inne miejsce.
Dlatego chciałem kopiować pliki po dacie (jeden dzień wcześniej)

0

jeżeli możesz zrobić tak, żeby te generowane pliki csv miały przy tworzeniu ustawiany atrybut "archiwalny" to wtedy do xcopy masz przełącznik /M
a jak nie to pewnie jakiś powershell
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windowsserver/en-US/7b5af033-7988-443d-aa00-aef7780c57cc/copy-only-new-and-modified-files
albo coś takiego jak robocopy (to już w ogóle nie wiem co to)
http://ss64.com/nt/robocopy.html

0

Musi być skrypt? Nie lepiej napisać prosty program, np. w C.
Masz trzy katalogi: źródłowy, w którym tworzone są pliki CSV, pośredni, do którego chcesz kopiować i docelowy, do którego są przenoszone po obróbce.
Bezpieczniej, żeby program działał nieco inaczej. Wpierw tworzona jest lista plików CSV w katalogach pośrednim i docelowym, a następnie kopiowane są z katalogu źródłowego do pośredniego te pliki, których nie ma na utworzonej liście.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1