Coś na wakacje

0

Witam
Ostatnio sobie siedziałem i tak myślałem że warto było by coś napisać przez wakacje aby nie zapomnieć ciężkich czasów roku akademickiego.
I tak pomyślałem że może coś w stylu katalogu produktów na zasadzie jakiegoś appletu. Tzn wymyśliłem sobie aby wyglądało to tak ze user wchodzi na stronkę przegląda i ....dalej się nie zastanawiałem. Natomiast osoba, która prezentuje tam swoje rzeczy może dodawać edytować itp. Co sądzicie o czymś takim. Funkcjonalnie fakt ubogie ale nie miałem z czymś takim nigdy do czynienia i fajnie było by spróbować. Jednak chciał bym to zrobić przy pomocy Java + coś (zapewne baza jakąś). Jednak problem w tym że z jee nie miałem styczności jeszcze a nie wiem czy do tego typu aplikacji nie jest ona niezbędna. Będę wdzięczny za info oceniające pomysł i dające lekkie wskazówki co i jak. Tak jak pisałem z nudów zacząłem myśleć(czasem trzeba) i taki pomysł mi się nasunął.

0

zrób kopie allegro.pl

0

Dzięki.
Ale takich odp nie potrzebuję

Chyba zostałem źle zrozumiany. Mi chodzi o coś dla jednaj osoby. Np sklep ma jakaś tam ofertę i prezentuje co ma.

0

jeśli chcesz to zrobić to zamiast javy polecałbym Ci pythona [poczytaj o django] bardzo łatwy framework do tworzenia aplikacji internetowych; )

0

Jak chcesz zaszpanować, to zrób gierkę 3W w HTML5: http://code.google.com/p/gwtgl/ :)

Angry Birds już jest w takiej wersji, niby nie 3W, ale działa OK pod Chromium: https://chrome.google.com/webstore/detail/aknpkdffaafgjchaibgeefbgmgeghloj

0

Ale dlaczego każdy zaszpanować itp?
Jak bym się zapytał jaki jest wynik 2+2 to nikt by nie mówił żę się lansuję dodawaniem tylko że gamoń jestem. Dałem temat chciałem się czegoś dowiedzieć a tu każdy że to i tamto. Jak nie masz nic sensownego do napisania to ni pisz nić a swoje chore myśli i urojenia wylewaj w innym temacie.

1

Nie znasz się na emotikonach?

Jeśli zrobienie prostej gierki to dla ciebie chora myśl to zaklep kalkulator z samym dodawaniem.

0

Jak Wy wszyscy cwaniakujecie. W sieci można każdemu pocisnąć że dzieci to że tamto. Luz wasze prawo. Gdzie napisałem że zrobienie gierki to chora myśl. Odp NIGDZIE
dla mnie chorą myślą było od razu wyjechanie z tekstem zaszpanować.
Jeśli Ty piszesz programy w tym celu spoko ....
Dzięki za wkur... człowieka, który założył temat z myślą uzyskania JAKIŚ info a otrzymał gromką złość i nienawiść niedowartościowanego Polaczka.

2
plan napisał(a)

Dzięki za wkur... człowieka, który założył temat z myślą uzyskania JAKIŚ info a otrzymał gromką złość i nienawiść niedowartościowanego Polaczka.

Wybacz, ale w tym momencie sam zachowałeś się jak niedowartościowany polaczek, który robi burdy bo ma zerowy dystans do życia i do siebie. Masz problemy z poczuciem własnej wartości jeżeli reagujesz furią na żartobliwie rzucone "zaszpanować". Słowo jak najbardziej na miejscu gdyż jest to względnie nowa i widowiskowa technologia, mało rzeczy w niej powstało, naprawdę łatwo jest się dzięki niej pokazać.

0

Może i trochę zła interpretacja z mojej strony

0

Nawet dobry pomysł, ale na twoim miejscu zróbiłbym to na HTML5 i CSS3 z dodatkiem jQuery i baz danych. A i oczywiście zaopatrzyłbym się w jakiś dobry hosting www. :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1