[suse] lista mirrorów

0

od niedawna jestem użytkownikiem suse'a i nie moge znalezc dobrych mirrorow. Czy ktos mógłby mi przesłać liste dobrych/działających mirrorów.

SUSE LINUX 10.1 (i586).

user image

0

dobra rada co do 10.1 sciagnij patche ( ftp://ftp.suse.com/pub/suse/update/10.1 )

co do podstawowego pytania: www.google.com/search?q=suse+mirrors - pierwszy link i chyba najlepiej uzyc niemieckiego gwdg (Aachen/Akwizgran), moze nie najszybszy, ale pelny i aktualny.

0
flabra napisał(a)

dobra rada co do 10.1 sciagnij patche ( ftp://ftp.suse.com/pub/suse/update/10.1 )

Ja z takim zapytaniem, Flabra. Otóż, aby pobrać tego patcha dla Suse10.1 trzeba te ścieżkę wpisać do programu uaktualniajacego czy jakoś inaczej? Jak updatować system? Jak kliknę na ikonce Uaktualnienie systemu, to mi pisze że system jest zaktualizowany - a nie jest, bo nic nie poberalem... Czy możliwe jest że Suse sam zaktualizował system? Działam na Suse 10.1 w wirtualnym PC (wmvare)
Proszę o info, dla amatora linuksa... dzięki.

0

Rzuc okiem na screena w poscie AklimX'a tam juz to jest, tyle że z chemnitz. I nie aktualizacja systemu, bo jeszcze 10.2 nie ma, tylko aktualizacja online.

osobiscie dorzuclibym jeszcze do tamtego zestawu Packmana i ew. scorota

http://en.opensuse.org/YaST_package_repository

0

a mogę (który plik) wyedytować ręczenie adresy z serwami? nie chce mi się za każdy dodaniem czekać aż on sobie łaskawie zassa strukturę katalogów. Chcę dodać wszystkie i niech sobie wtedy looka! Strasznie dużo czasu mu to zajmuje :/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0